Anek
Blue Star Ferries
Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 2ος Ομιλος

<< ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 1ος Ομιλος
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 1ος Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή21/10/1809:1510-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή21/10/1809:155-8
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΧΑΛΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή21/10/1809:150-6
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή21/10/1810:309-2
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή21/10/1810:304-8
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή21/10/1811:450-3
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή21/10/1811:455-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΕΥΚΛΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο27/10/1810:001-7
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο27/10/1810:158-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο27/10/1810:152-4
ΧΑΛΚΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο27/10/1811:155-2
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο27/10/1811:303-8
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο27/10/1812:452-9
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο27/10/1814:000-8
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή11/11/1809:307-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή11/11/1810:3010-5
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή11/11/1810:453-0 α.α.
ΕΥΚΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή11/11/1810:453-4
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή11/11/1811:456-0
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή11/11/1811:455-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΚΗΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή11/11/1812:001-5
Ρεπό: ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο24/11/1810:454-6
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο24/11/1812:006-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο24/11/1813:153-2
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΕΥΚΛΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή25/11/1810:450-3
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή25/11/1810:451-3
Α.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή25/11/1812:001-3
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή25/11/1812:003-6
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή09/12/1809:3010-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή09/12/1809:454-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή09/12/1810:452-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή09/12/1812:008-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή09/12/1812:154-7
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή09/12/1812:155-2
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή09/12/1813:150-5
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο12/01/1900:000-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΧΑΛΚΗΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο12/01/1909:301-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο12/01/1910:454-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΦΑΝΩΝΚυριακή13/01/1909:454-6
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΦΑΝΩΝΚυριακή13/01/1909:450-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΦΑΝΩΝΚυριακή13/01/1911:002-6
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΦΑΝΩΝΚυριακή13/01/1912:159-1
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΑΛΥΘΙΩΝΤρίτη29/01/1918:309-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο02/02/1911:006-3
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο02/02/1912:151-7
ΧΑΛΚΗ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/02/1909:451-5
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/02/1911:001-5
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/02/1911:001-5
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΠέμπτη07/02/1919:156-1
Ρεπό: ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΠΑΣΤΙΔΑΠαρασκευή15/02/1915:153-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΧΑΛΚΗΛΙΝΔΟΥΚυριακή17/02/1910:001-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΛΙΝΔΟΥΚυριακή17/02/1910:0010-2
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΚΛΕΑΝΘΗΣΛΙΝΔΟΥΚυριακή17/02/1911:153-3
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΛΙΝΔΟΥΚυριακή17/02/1912:300-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή17/02/1912:305-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή17/02/1912:303-0 α.α.
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΦΑΝΩΝΚυριακή03/03/1910:0010-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή03/03/1910:001-8
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΦΑΝΩΝΚυριακή03/03/1910:005-5
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή03/03/1911:154-1
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΦΑΝΩΝΚυριακή03/03/1911:150-3 α.α.
ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΦΑΝΩΝΚυριακή03/03/1912:306-3
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΤρίτη05/03/1919:450-7
Ρεπό: Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο16/03/1912:000-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο16/03/1912:001-3
ΧΑΛΚΗ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο16/03/1913:151-6
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή17/03/1909:300-8
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή17/03/1909:302-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή17/03/1912:0010-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή17/03/1913:152-2
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΧΑΛΚΗΑΣ ΧΑΛΚΗΣΠέμπτη28/03/1916:003-7
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο30/03/1910:006-1
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο30/03/1910:000-4
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο30/03/1911:150-2
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΦΑΝΩΝΚυριακή31/03/1910:158-1
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΦΑΝΩΝΚυριακή31/03/1910:155-8
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΕΥΚΛΗΣΦΑΝΩΝΚυριακή31/03/1911:303-5
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠαρασκευή05/04/1914:304-4
ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠέμπτη11/04/1918:300-1
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠέμπτη11/04/1919:300-9
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠέμπτη11/04/1919:301-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΠαρασκευή12/04/1915:452-5
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή21/04/1911:300-5
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή21/04/1912:302-6
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΤετάρτη20/03/1918:1510-1
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή24/03/1910:002-3
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή24/03/1910:001-7
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή24/03/1911:153-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή24/03/1911:156-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή24/03/1912:303-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή24/03/1912:303-3
Ρεπό: ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠέμπτη18/04/1917:001-11
ΧΑΛΚΗ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠέμπτη18/04/1917:003-0
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠέμπτη18/04/1918:150-7
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠέμπτη18/04/1918:156-2
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠέμπτη18/04/1919:300-10
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠέμπτη18/04/1919:301-2
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή21/04/1910:302-5
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΠαρασκευή12/04/1918:155-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή12/05/1910:150-4
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή12/05/1911:306-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή12/05/1911:304-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή12/05/1911:306-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή12/05/1912:453-3
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ