Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Anek
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 2ος Ομιλος

<< ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 1ος Ομιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή21/10/1809:1510-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή21/10/1809:155-8
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΧΑΛΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή21/10/1809:150-6
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή21/10/1810:309-2
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή21/10/1810:304-8
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή21/10/1811:450-3
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή21/10/1811:455-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΧΑΛΚΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΚΗ
Ρεπό: ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΧΑΛΚΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΧΑΛΚΗ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
Ρεπό: Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΧΑΛΚΗ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - Α.Ε.Ρ.Α.
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β
ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Ρεπό: ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΧΑΛΚΗ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΧΑΛΚΗ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ