Δράση: Καπάκια
Anek
Blue Star Ferries
Βιβλίο
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-20
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο19/10/1916:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο19/10/1916:00ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΜΑΧΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή20/10/1913:15ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)5-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή20/10/1916:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΜΑΧΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή20/10/1916:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΨΙΝΘΟΥΚυριακή20/10/1916:00ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο26/10/1916:00ΚΑΖΑΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΓΕΝΝΑΔΙΟΥΣάββατο26/10/1916:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή27/10/1915:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΛΑΡΔΟΥΚυριακή27/10/1915:00ΚΑΖΑΣ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΦΑΝΩΝΚυριακή27/10/1915:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΔευτέρα28/10/1913:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)3-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο02/11/1915:00ΚΑΖΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο02/11/1915:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο02/11/1915:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-0
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή03/11/1915:00ΚΑΖΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΨΙΝΘΟΥΚυριακή03/11/1915:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη05/11/1912:00ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.4-2
Ρεπό: ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο09/11/1915:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΛΑΡΔΟΥΣάββατο09/11/1915:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο09/11/1915:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή10/11/1915:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-1
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΦΑΝΩΝΚυριακή10/11/1915:00ΚΑΖΑΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)4-0
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΨΙΝΘΟΥΚυριακή10/11/1915:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-3
Ρεπό: ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο16/11/1915:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή17/11/1915:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-2
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή17/11/1915:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή17/11/1915:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή17/11/1915:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-1
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη19/11/1912:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.2-3
Ρεπό: ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΨΙΝΘΟΥΠαρασκευή22/11/1913:30
Ρεπό: ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
Ρεπό: Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
Ρεπό: ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
Ρεπό: ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
Ρεπό: ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
Ρεπό: ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ