Kounia bella
Βιβλίο
Dodekanisos seaways
Blue Star Ferries

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-20
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Παρασκευή18/10/1915:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-0
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΝΗΡΕΑΣΕ.Α.Κ.Σάββατο19/10/1916:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-4
ΤΗΛΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΤΗΛΟΥΚυριακή20/10/1912:15ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.2-7
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή20/10/1913:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή20/10/1916:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή20/10/1916:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΤΗΛΟΥΠέμπτη24/10/1912:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.2-0
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο26/10/1915:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο26/10/1916:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)5-0
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο26/10/1918:45ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-2
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή27/10/1915:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή27/10/1915:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΤΗΛΟΣΕ.Α.Κ.Παρασκευή01/11/1915:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΝΤΑΚΟ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΝΗΡΕΑΣΣΥΜΗΣάββατο02/11/1912:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ.2-1
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο02/11/1915:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-3
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή03/11/1915:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή03/11/1915:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)2-0
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή03/11/1915:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο09/11/1918:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)0-5
ΤΗΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΤΗΛΟΥΚυριακή10/11/1913:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.0-0
ΝΗΡΕΑΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή10/11/1915:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή10/11/1915:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή10/11/1915:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-0
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΜΑΛΩΝΑΣΔευτέρα11/11/1912:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΤΗΛΟΣΣΥΜΗΠαρασκευή15/11/1914:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ.3-1
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο16/11/1915:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΑΣΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)1-2
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή17/11/1915:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)0-4
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή17/11/1915:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή17/11/1915:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΕ.Α.Κ.Κυριακή17/11/1916:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΤΗΛΟΥΠέμπτη21/11/1912:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-1
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Παρασκευή22/11/1919:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΝΗΡΕΑΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΣάββατο23/11/1914:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΜΑΧΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΣΑΛΑΚΟΥΣάββατο23/11/1914:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή24/11/1914:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή24/11/1914:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο30/11/1914:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο30/11/1916:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-0
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΣΥΜΗΚυριακή01/12/1913:15ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΤΑΣΗΣ Γ.1-0
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή01/12/1914:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΤΗΛΟΣΕΜΠΩΝΑΣΔευτέρα02/12/1912:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή22/12/1914:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΤΗΛΟΣΑΦΑΝΤΟΥΠαρασκευή06/12/1913:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΝΗΡΕΑΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο07/12/1914:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)4-2
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΕ.Α.Κ.Σάββατο07/12/1916:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΣΥΜΗΚυριακή08/12/1912:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.1-3
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή08/12/1914:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή08/12/1914:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΑΦΑΝΤΟΥΠαρασκευή13/12/1914:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)6-0
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Παρασκευή13/12/1919:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-4
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΗΡΕΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο14/12/1914:45ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή15/12/1914:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή15/12/1914:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)4-2
ΤΗΛΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΤΗΛΟΥΤρίτη17/12/1912:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.2-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο11/01/2017:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή12/01/2012:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΣΥΜΗΚυριακή12/01/2013:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.1-3
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή12/01/2014:45ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)4-0
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή12/01/2014:45ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-7
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΤΗΛΟΣΑΦΑΝΤΟΥΠαρασκευή24/01/2014:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή17/01/2014:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-0
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο18/01/2018:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-1
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή19/01/2014:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή19/01/2014:45ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΛΑΖΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή19/01/2014:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-0
ΤΗΛΟΣ - ΝΗΡΕΑΣΤΗΛΟΥΤρίτη18/02/2012:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΣΥΜΗΚυριακή26/01/2013:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.0-1
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή26/01/2014:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή26/01/2014:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΝΗΡΕΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή26/01/2014:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΧΟΝΔΡΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΤΗΛΟΣΜΑΛΩΝΑΣΔευτέρα27/01/2012:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ (Π.Ε. Ν 20/06.02.2020)ΑΦΑΝΤΟΥΤρίτη28/01/2015:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0 α.α.


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΗΛΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠαρασκευή31/01/2015:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΣΥΜΗΚυριακή02/02/2013:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.2-0
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΕ.Α.Κ.Κυριακή02/02/2014:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΝΗΡΕΑΣΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή02/02/2015:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-3
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή02/02/2015:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή02/02/2015:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)0-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΕΜΠΩΝΑΣΣάββατο08/02/2015:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο08/02/2015:00ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Χ., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-2
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή09/02/2014:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-1
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή09/02/2015:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-0
ΝΗΡΕΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΔευτέρα10/02/2012:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-2
ΤΗΛΟΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΤΗΛΟΥΤρίτη25/02/2012:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.2-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΤΗΛΟΣΣΑΛΑΚΟΥΠαρασκευή14/02/2014:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή16/02/2015:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΝΗΡΕΑΣΕ.Α.Κ.Παρασκευή28/02/2019:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-2
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣΥΜΗΣάββατο29/02/2013:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.Αναβλήθηκε
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο29/02/2014:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο29/02/2015:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΕ.Α.Κ.Σάββατο22/02/2018:45ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή23/02/2015:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΝΗΡΕΑΣΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή23/02/2015:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)6-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή23/02/2015:30ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-3
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή23/02/2015:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΤΗΛΟΣΕ.Α.Κ.Παρασκευή06/03/2014:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-1
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΣΥΜΗΚυριακή08/03/2013:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.2-0
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή08/03/2015:30ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Χ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-2
ΝΗΡΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή08/03/2015:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή08/03/2015:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή08/03/2015:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Παρασκευή13/03/2019:45Αναβλήθηκε
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο14/03/2015:30Αναβλήθηκε
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ Ε.Α.Κ.Σάββατο14/03/2018:15Αναβλήθηκε
ΤΗΛΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΤΗΛΟΥΚυριακή15/03/2013:00Αναβλήθηκε
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή15/03/2015:30Αναβλήθηκε
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΝΗΡΕΑΣΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή15/03/2015:30Αναβλήθηκε


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΤΗΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΝΗΡΕΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΤΗΛΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΝΗΡΕΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΝΗΡΕΑΣ - ΤΗΛΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ