Δράση: Καπάκια
Anek
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-20
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Παρασκευή18/10/1915:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-0
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΝΗΡΕΑΣΕ.Α.Κ.Σάββατο19/10/1916:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-4
ΤΗΛΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΤΗΛΟΥΚυριακή20/10/1912:15ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.2-7
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή20/10/1913:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή20/10/1916:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή20/10/1916:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΤΗΛΟΥΠέμπτη24/10/1912:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.2-0
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο26/10/1915:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο26/10/1916:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)5-0
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο26/10/1918:45ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-2
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή27/10/1915:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή27/10/1915:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΤΗΛΟΣΕ.Α.Κ.Παρασκευή01/11/1915:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΝΤΑΚΟ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΝΗΡΕΑΣΣΥΜΗΣάββατο02/11/1912:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ.2-1
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο02/11/1915:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-3
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή03/11/1915:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή03/11/1915:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)2-0
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή03/11/1915:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο09/11/1918:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)0-5
ΤΗΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΤΗΛΟΥΚυριακή10/11/1913:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.0-0
ΝΗΡΕΑΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή10/11/1915:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή10/11/1915:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή10/11/1915:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-0
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΜΑΛΩΝΑΣΔευτέρα11/11/1912:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΤΗΛΟΣΣΥΜΗΠαρασκευή15/11/1914:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ.3-1
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο16/11/1915:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΑΣΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)1-2
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή17/11/1915:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)0-4
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή17/11/1915:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή17/11/1915:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΕ.Α.Κ.Κυριακή17/11/1916:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΝΗΡΕΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΗΛΟΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΤΗΛΟΥΠέμπτη21/11/1912:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Παρασκευή22/11/1919:30


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΤΗΛΟΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΤΗΛΟΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΝΗΡΕΑΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΤΗΛΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΗΡΕΑΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΤΗΛΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΤΗΛΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΤΗΛΟΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΝΗΡΕΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΝΗΡΕΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΗΛΟΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΗΡΕΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΤΗΛΟΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΤΗΛΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΝΗΡΕΑΣ
ΤΗΛΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΤΗΛΟΣ
ΝΗΡΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΤΗΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΝΗΡΕΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΤΗΛΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΝΗΡΕΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΝΗΡΕΑΣ - ΤΗΛΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ