Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Blue Star Ferries
Anek
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-20
K-16

Κ-16 Ομιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή13/10/1911:00ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΣΤΕΦΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή13/10/1912:00ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΜΟΣΧΟΣ Γ., ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή13/10/1912:00ΜΑΧΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή13/10/1915:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΜΟΣΧΟΣ Γ., ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)7-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή13/10/1917:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)4-2
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗΕ.Α.Κ.Τρίτη15/10/1920:00ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-0
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο19/10/1911:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-5
ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο19/10/1911:30ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο19/10/1911:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΣΧΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-6
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή20/10/1911:00ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)7-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή20/10/1911:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΟΣΧΟΣ Γ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-6
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή20/10/1912:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο26/10/1911:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Σ., ΣΤΕΦΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-3
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο26/10/1911:300-3 α.α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή27/10/1911:00ΜΟΣΧΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)3-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή27/10/1911:00ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΔευτέρα28/10/1914:00ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΜΟΣΧΟΣ Γ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-5
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Τετάρτη30/10/1916:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΑΣ ΧΑΛΚΗΣΠαρασκευή01/11/1915:00ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)5-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο02/11/1911:00ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Σ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΣΧΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-7
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/11/1911:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-5
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή03/11/1911:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΣΤΕΦΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-5
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή03/11/1911:15ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή03/11/1913:30ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΣΑΡΟΥΚΟΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ0-3 α.α.
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο09/11/1911:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΣΑΡΟΥΚΟΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-2
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο09/11/1911:00ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΣΤΕΦΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-3
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή10/11/1911:30ΜΟΣΧΟΣ Γ., ΣΤΕΦΟΣ Κ., ΚΑΙΣΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-0
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΧΑΛΚΗΕ.Α.Κ.Κυριακή10/11/1912:00ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Τρίτη12/11/1919:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΤετάρτη13/11/1915:30ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΣ B., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-2
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΧΑΛΚΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΠαρασκευή15/11/1915:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-2
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο16/11/1911:30ΝΤΑΚΟ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΣΤΕΦΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-2
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο16/11/1919:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΣΑΡΟΥΚΟΣ Ι., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-4
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή17/11/1911:00ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Σ., ΜΙΓΚΛΗ Μ., ΣΤΕΦΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή17/11/1912:00ΝΤΑΚΟ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΣΑΡΟΥΚΟΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή17/11/1919:00ΝΤΟΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)4-4
Ρεπό: ΑΣ ΑΡΕΝΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ0-3 α.α.
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΧΑΛΚΗ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΧΑΛΚΗ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΕΥΚΛΗΣ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΧΑΛΚΗ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
Ρεπό: ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΧΑΛΚΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΧΑΛΚΗ
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΧΑΛΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΧΑΛΚΗ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Ρεπό: ΑΣ ΑΡΕΝΑ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΧΑΛΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΧΑΛΚΗ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΧΑΛΚΗ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΧΑΛΚΗ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΥΚΛΗΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΣΥΜΗΚυριακή10/11/1911:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ.2-4
Ρεπό: ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ

31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΧΑΛΚΗ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ

32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΧΑΛΚΗ - ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΧΑΛΚΗ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ