Βιβλίο
Anek
Δράση: Καπάκια
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-20
K-14 B Όμιλος

<< K-14 A Όμιλος
Κ-14 Ομιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΝΗΡΕΑΣ3-0 α.α.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΧΑΛΚΗΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο26/10/1911:30Αναβλήθηκε
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή27/10/1910:45ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.4-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή27/10/1911:00Αναβλήθηκε
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΗΡΕΑΣ3-0 α.α.
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο02/11/1911:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.9-0
ΧΑΛΚΗ - ΕΥΚΛΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο02/11/1911:00ΝΤΑΚΟ Κ.2-9
Ρεπό: ΑΣ ΑΡΕΝΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΗΡΕΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ0-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο09/11/1911:30Αναβλήθηκε
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΧΑΛΚΗΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο09/11/1913:00ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Σ.0-5
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΦΑΝΩΝΣάββατο16/11/1913:00ΧΟΝΔΡΟΥ Α.5-0
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο16/11/1913:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.Αναβλήθηκε
Ρεπό: ΝΗΡΕΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΧΑΛΚΗ
ΝΗΡΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ0-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
Ρεπό: ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΝΗΡΕΑΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΧΑΛΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΝΗΡΕΑΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
Ρεπό: ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΧΑΛΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΝΗΡΕΑΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΝΗΡΕΑΣ - ΧΑΛΚΗ
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΝΗΡΕΑΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΝΗΡΕΑΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΗΡΕΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΧΑΛΚΗ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
Ρεπό: ΑΣ ΑΡΕΝΑ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΝΗΡΕΑΣ
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
Ρεπό: ΝΗΡΕΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΝΗΡΕΑΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
Ρεπό: ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΝΗΡΕΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ
Ρεπό: ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΕΥΚΛΗΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΧΑΛΚΗ
ΝΗΡΕΑΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΝΗΡΕΑΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΝΗΡΕΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ