Kounia bella
Dodekanisos seaways
Βιβλίο
Blue Star Ferries

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-20
K-14 A Όμιλος

K-14 B Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ0-3 α.α.
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥΛΙΝΔΟΥΚυριακή27/10/1911:003-0 α.α.
Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη30/10/1916:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.7-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο07/12/1919:30ΜΟΣΧΟΣ Γ.4-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο25/01/2012:00ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.0-5
Ρεπό: ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ0-3 α.α.
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή03/11/1910:30ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ.2-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Ε.Α.Κ.Κυριακή03/11/1913:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.2-3
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠαρασκευή22/11/1915:00ΜΟΣΧΟΣ Γ.1-7
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο09/11/1911:00ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.0-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο09/11/1913:15ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ.5-0
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΣΥΜΗΚυριακή17/11/1912:30ΝΤΟΚΟΣ Α.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο29/02/2011:00ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Σ.4-5
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο16/11/1911:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.5-4
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο16/11/1911:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.7-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΛΙΝΔΟΥΣάββατο16/11/1911:30ΜΟΣΧΟΣ Γ.0-7
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.0-3 α.α.
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή24/11/1912:00ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΜΑΣΣΑΡΩΝΤρίτη28/01/2015:45ΣΤΕΦΟΣ Κ.0-5
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣΥΜΗΚυριακή16/02/2012:30ΣΑΡΡΗΣ Γ.5-1
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο29/02/2012:30ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.6-2
Ρεπό: ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή01/12/1912:00ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π.3-2
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΛΙΝΔΟΥΚυριακή01/12/1912:45ΝΤΑΚΟ Κ.2-8
Α.Ε.Ρ.Α. - ΣΥΜΗΣ ΑΟΑΦΑΝΤΟΥΠαρασκευή31/01/2015:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.4-7
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.0-3 α.α.
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή15/12/1912:30ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.1-3
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΔευτέρα16/12/1915:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.6-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΕ.Α.Κ.Τρίτη21/01/2015:30ΝΤΑΚΟ Κ.3-1
Ρεπό: ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ3-0 α.α.
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο18/01/2014:00ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Σ.0-4
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή19/01/2011:00ΒΛΑΧΟΣ B.6-4
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΛΙΝΔΟΥΚυριακή08/03/2012:00ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.1-3
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ0-3 α.α.
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο25/01/2011:30ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Σ.0-4
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΛΙΝΔΟΥΣάββατο25/01/2012:00ΣΤΕΦΟΣ Κ.0-10
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή02/02/2011:00ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.0-5
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 0-3 α.α.
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ3-0 α.α.
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ0-3 α.α.
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο01/02/2015:00ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Σ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο22/02/2010:45ΣΑΡΡΗΣ Γ.3-4
Ρεπό: ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο08/02/2011:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-2
Α.Ε.Ρ.Α. - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο08/02/2012:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.8-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΛΙΝΔΟΥΠαρασκευή21/02/2015:00ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.0-7
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 0-3 α.α.
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή23/02/2011:30ΚΑΙΣΙΔΗΣ Β.4-1
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή08/03/2012:00ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.2-1
Ρεπό: ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΣΥΜΗΚυριακή08/03/2011:30ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.4-3
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ0-3 α.α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο14/03/2012:00Αναβλήθηκε
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή15/03/2011:30Αναβλήθηκε
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΛΙΝΔΟΥΚυριακή15/03/2011:30Αναβλήθηκε
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
Ρεπό: ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
Ρεπό: ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ