Anek
Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή06/11/2211:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ Ε.Α.Κ.Κυριακή06/11/2213:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-4
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΧΑΛΚΗΨΙΝΘΟΥΚυριακή06/11/2215:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)4-2
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή06/11/2215:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΔευτέρα07/11/2212:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)4-0
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο12/11/2216:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΦΑΝΩΝΚυριακή13/11/2214:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-3
ΧΑΛΚΗ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή13/11/2214:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΠΑΣΧΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-4
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή13/11/2219:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)4-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΔευτέρα14/11/2212:00ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
Ρεπό: ΙΠΠΟΤΕΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Παρασκευή18/11/2214:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή20/11/2214:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-2
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΧΑΛΚΗΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή20/11/2214:45ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΨΙΝΘΟΥΚυριακή20/11/2214:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη22/11/2211:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.1-2
Ρεπό: ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛΦΑΝΩΝΚυριακή27/11/2211:45ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
ΧΑΛΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή27/11/2211:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)5-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή27/11/2212:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-2
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΣΥΜΗΚυριακή27/11/2213:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.5-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή27/11/2214:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
Ρεπό: ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΣάββατο03/12/2214:45
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΧΑΛΚΗΦΑΝΩΝΚυριακή04/12/2214:45
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή04/12/2214:45
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΨΙΝΘΟΥΚυριακή04/12/2214:45
Ρεπό: ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΧΑΛΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΧΑΛΚΗ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΧΑΛΚΗ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
Ρεπό: ΙΠΠΟΤΕΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΧΑΛΚΗ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
Ρεπό: ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ
Ρεπό: ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
Ρεπό: ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΧΑΛΚΗ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΧΑΛΚΗ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΧΑΛΚΗ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΧΑΛΚΗ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΧΑΛΚΗ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ