Kounia bella
Blue Star Ferries
Βιβλίο
Dodekanisos seaways

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β

Πρώτο Προηγούμενο 21 από 200 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Γ Κατηγορία (1η αγ.)ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή22/10/2311:303-3
2.K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (1η αγ.)ΙΑΛΥΣΟΣ 3 - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή29/10/2310:451-4
3.Γ Κατηγορία (2η αγ.)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΔΩΡΙΕΑΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή29/10/2311:006-2
4.K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (2η αγ.)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΟΡΦΕΑΣ 3ΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο04/11/2317:453-2
5.Γ Κατηγορία (4η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή12/11/2315:001-2
6.Γ Κατηγορία (5η αγ.)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη22/11/2315:005-0
7.K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (3η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή03/12/2312:000-0
8.Γ Κατηγορία (8η αγ.)ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΛΙΝΔΟΥΚυριακή10/12/2311:000-3
9.Γ Κατηγορία (9η αγ.)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΙΠΠΟΤΕΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή17/12/2311:001-0
10.K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (4η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή17/12/2312:001-2
11.Γ Κατηγορία (10η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη10/01/2416:001-2
12.Γ Κατηγορία (11η αγ.)ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΦΑΝΩΝΣάββατο13/01/2414:450-2
13.K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (5η αγ.)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή14/01/2409:301-3
14.Γ Κατηγορία (12η αγ.)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη17/01/2414:455-0
15.Γ Κατηγορία (6η αγ.)ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΣάββατο20/01/2414:455-3
16.K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (6η αγ.)ΧΑΛΚΗ 2 - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο27/01/2415:000-2
17.Γ Κατηγορία (7η αγ.)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή28/01/2410:455-2
18.Γ Κατηγορία (15η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΚΑΛΥΘΙΩΝΤρίτη06/02/2415:301-3
19.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (6η φάση)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή11/02/2410:45
20.K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (7η αγ.)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2ΦΑΝΩΝΚυριακή18/02/2412:302-1
21.Γ Κατηγορία (17η αγ.)ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΕ.Α.Κ.Κυριακή18/02/2416:300-5
22.Γ Κατηγορία (16η αγ.)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΤρίτη20/02/2418:306-1
23.K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (8η αγ.)ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο24/02/2414:150-3
24.Γ Κατηγορία (20η αγ.)ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΕ.Α.Κ.Κυριακή03/03/2411:001-1
25.Γ Κατηγορία (21η αγ.)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή10/03/2411:304-0
26.Γ Κατηγορία (22η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΓΕΝΝΑΔΙΟΥΤετάρτη13/03/2416:000-5
27.Γ Κατηγορία (23η αγ.)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΒΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο16/03/2411:007-0
28.K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (9η αγ.)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΡΟΔΟΣ ΒΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο23/03/2414:301-4
29.Γ Κατηγορία (24η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΕ.Α.Κ.Κυριακή24/03/2416:001-0
30.Γ Κατηγορία (19η αγ.)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη27/03/2416:305-1
31.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (8η φάση)ΧΑΛΚΗ 2 - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή31/03/2410:30
32.Γ Κατηγορία (25η αγ.)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ ΒΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή31/03/2411:004-1
33.K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON)-ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ-ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ (1η φάση)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΟΡΦΕΑΣ 3ΦΑΝΩΝΚυριακή07/04/2413:451-0
34.Γ Κατηγορία (26η αγ.)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή07/04/2417:005-0
35.K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON)-ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ-ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ (2η φάση) Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο13/04/2415:453-0
36.Γ Κατηγορία (30η αγ.)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΒΑΦΑΝΤΟΥΤρίτη16/04/2415:002-0
37.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (9η φάση)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΛΑΡΔΟΥΚυριακή21/04/2412:00
38.Γ Κατηγορία (3η αγ.)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ3-0 α.α.
39.Γ Κατηγορία (14η αγ.)ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ3-0 α.α.
40.Γ Κατηγορία (18η αγ.)AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β0-3 α.α.
41.Γ Κατηγορία (27η αγ.)ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β0-3 α.α.
42.Γ Κατηγορία (29η αγ.)ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β0-3 α.α.