Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Δωδεκανήσου
Παρασκευή, 29/03/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΔ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
52 από 200
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-20
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Ε.Α.Κ.
Κυριακή
29/10/23
18:00
5-0
2.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγ.)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Παρασκευή
03/11/23
13:30
0-3
3.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγ.)
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΦΑΝΩΝ
Κυριακή
19/11/23
11:30
3-0
4.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγ.)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Κυριακή
26/11/23
18:00
2-2
5.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Τετάρτη
29/11/23
18:00
4-2
6.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγ.)
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΣΑΛΑΚΟΥ
Κυριακή
03/12/23
14:45
2-2
7.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγ.)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Κυριακή
10/12/23
18:00
0-4
8.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγ.)
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΠΑΣΤΙΔΑ
Σάββατο
16/12/23
14:45
4-1
9.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγ.)
ΧΑΛΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ
Κυριακή
14/01/24
14:45
2-2
10.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγ.)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Σάββατο
20/01/24
18:00
0-4
11.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγ.)
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΣΥΜΗ
Σάββατο
27/01/24
13:30
3-3
12.
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8
(3η φάση)
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Β ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Κυριακή
28/01/24
12:15
13.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγ.)
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Ε.Α.Κ.
Σάββατο
03/02/24
18:00
0-2
14.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγ.)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Σάββατο
17/02/24
17:30
1-2
15.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγ.)
ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΒΑΤΙΟΥ
Κυριακή
25/02/24
15:30
1-2
16.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγ.)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Σάββατο
02/03/24
18:00
2-0
17.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγ.)
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
Κυριακή
10/03/24
15:30
2-1
18.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγ.)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
Σάββατο
23/03/24
18:00
1-1
19.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγ.)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΧΑΛΚΗ
Ε.Α.Κ.
Τετάρτη
27/03/24
19:00
0-2