ΔΙΓΕΝΗΣ Β
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (1η φάση) | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΙΑΛΥΣΟΣ 2 | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 22/10/23 | 10:30 | |
2. | Γ Κατηγορία (1η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΔΩΡΙΕΑΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 22/10/23 | 18:30 | 2-0 |
3. | K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (1η αγ.) | ΧΑΛΚΗ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 29/10/23 | 09:30 | 2-5 |
4. | Γ Κατηγορία (3η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 05/11/23 | 15:00 | 1-0 |
5. | K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (2η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 12/11/23 | 12:00 | 2-0 |
6. | Γ Κατηγορία (4η αγ.) | ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | Ε.Α.Κ. | Δευτέρα | 13/11/23 | 17:00 | 3-2 |
7. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (3η φάση) | ΡΟΔΟΣ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 19/11/23 | 10:30 | |
8. | Γ Κατηγορία (5η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 19/11/23 | 14:45 | 2-0 |
9. | Γ Κατηγορία (6η αγ.) | ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Δευτέρα | 27/11/23 | 17:30 | 0-2 |
10. | K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (3η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 12:00 | 0-0 |
11. | Γ Κατηγορία (7η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 18:00 | 4-0 |
12. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (4η φάση) | ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 10:30 | |
13. | K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (4η αγ.) | ΡΟΔΟΣ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 17/12/23 | 14:30 | 3-2 |
14. | Γ Κατηγορία (9η αγ.) | ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 17/12/23 | 14:45 | 2-0 |
15. | Γ Κατηγορία (10η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Τετάρτη | 10/01/24 | 16:00 | 1-2 |
16. | K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (5η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΙΑΛΥΣΟΣ 3 | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 09:30 | 4-1 |
17. | Γ Κατηγορία (11η αγ.) | ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 14/01/24 | 19:00 | 0-4 |
18. | Γ Κατηγορία (8η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | Ε.Α.Κ. | Τετάρτη | 17/01/24 | 16:30 | 4-2 |
19. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (5η φάση) | ΟΡΦΕΑΣ 3 - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΛΙΝΔΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 12:00 | |
20. | K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (6η αγ.) | ΟΡΦΕΑΣ 3 - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 16:15 | 4-3 |
21. | Γ Κατηγορία (14η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 28/01/24 | 18:00 | 2-0 |
22. | Γ Κατηγορία (15η αγ.) | ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΜΑΛΩΝΑΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 11:30 | 4-3 |
23. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (6η φάση) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΜΑΣΣΑΡΩΝ | Κυριακή | 11/02/24 | 09:45 | |
24. | Γ Κατηγορία (16η αγ.) | ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 11/02/24 | 13:00 | 0-8 |
25. | K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (7η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Σάββατο | 17/02/24 | 11:00 | 2-1 |
26. | Γ Κατηγορία (18η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 25/02/24 | 15:30 | 3-1 |
27. | Γ Κατηγορία (19η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Τετάρτη | 28/02/24 | 15:30 | 0-1 |
28. | K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (8η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | Β ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Κυριακή | 03/03/24 | 10:45 | 3-0 |
29. | Γ Κατηγορία (20η αγ.) | ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΒΑΤΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 4-2 |
30. | Γ Κατηγορία (21η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Σάββατο | 09/03/24 | 18:00 | 3-0 |
31. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (7η φάση) | ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 09:30 | |
32. | Γ Κατηγορία (22η αγ.) | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΛΙΝΔΟΥ | Τετάρτη | 13/03/24 | 18:00 | 1-1 |
33. | Γ Κατηγορία (23η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Τετάρτη | 20/03/24 | 16:00 | 2-2 |
34. | K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (9η αγ.) | Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 24/03/24 | 13:15 | 3-2 |
35. | Γ Κατηγορία (24η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 1-1 |
36. | Γ Κατηγορία (25η αγ.) | ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | |
37. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (8η φάση) | ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:30 | |
38. | Γ Κατηγορία (2η αγ.) | AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | 0-3 α.α. | ||||
39. | Γ Κατηγορία (13η αγ.) | ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | 0-3 α.α. | ||||
40. | Γ Κατηγορία (17η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
41. | Γ Κατηγορία (26η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ | |||||
42. | Γ Κατηγορία (28η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
43. | Γ Κατηγορία (29η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | |||||
44. | Γ Κατηγορία (30η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ |