Kounia bella
Blue Star Ferries
Βιβλίο
Anek

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 89 από 191 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (1η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο29/10/2215:302-1
2.K-12 1ος Ομιλος (1η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή30/10/2211:000-3
3.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (1η φάση)ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο05/11/2209:45
4.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (2η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο05/11/2215:000-4
5.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (3η αγ.)ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο12/11/2212:302-2
6.K-16 (1η αγ.)ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠέμπτη17/11/2215:152-2
7.K-12 1ος Ομιλος (2η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή18/11/2215:301-0
8.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (4η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο19/11/2214:451-1
9.K-14 A Όμιλος (1η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή20/11/2211:001-0
10.K-16 (2η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή20/11/2211:002-3
11.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (1η φάση)Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2211:30
12.K-12 1ος Ομιλος (3η αγ.)ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή25/11/2215:000-3
13.K-14 A Όμιλος (2η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο26/11/2211:300-4
14.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (5η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο26/11/2214:456-1
15.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (6η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΒΑΤΙΟΥΣάββατο03/12/2214:451-1
16.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (2η φάση)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή04/12/2210:20
17.K-16 (4η αγ.)ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΠέμπτη08/12/2215:303-5
18.K-16 (3η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο10/12/2215:300-1
19.K-14 A Όμιλος (4η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή11/12/2212:000-7
20.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (7η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΚΟΣΚΙΝΟΥΤρίτη13/12/2212:304-2
21.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (8η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή18/12/2214:453-1
22.Κύπελλο Δωδεκανήσου (2η φάση)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο07/01/2314:301-1 (πεν: 5-4)
23.K-16 (6η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή08/01/2311:300-2
24.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (9η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο14/01/2312:303-2
25.K-12 1ος Ομιλος (5η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή15/01/2309:451-3
26.K-16 (7η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή15/01/2311:001-1
27.K-14 A Όμιλος (5η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤρίτη17/01/2315:300-3 α.α.
28.K-14 A Όμιλος (6η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο21/01/2311:303-0
29.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (10η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο21/01/2314:450-3
30.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (2η φάση)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/2310:30
31.K-16 (8η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΔευτέρα23/01/2315:151-1
32.K-14 A Όμιλος (7η αγ.)ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο28/01/2311:302-1
33.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (11η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο28/01/2315:002-1
34.K-16 (9η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΔευτέρα30/01/2315:300-1
35.K-14 A Όμιλος (8η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο04/02/2311:006-0
36.K-16 (10η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο04/02/2313:304-1
37.K-12 1ος Ομιλος (6η αγ.)ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή05/02/2309:45
38.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (12η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΤρίτη07/02/2312:301-0
39.K-12 1ος Ομιλος (7η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
40.K-12 1ος Ομιλος (8η αγ.)ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
41.K-12 1ος Ομιλος (9η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
42.K-14 A Όμιλος (3η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
43.K-14 A Όμιλος (9η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
44.K-14 A Όμιλος (10η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
45.K-14 A Όμιλος (11η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΧΑΛΚΗ
46.K-14 A Όμιλος (12η αγ.)ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
47.K-14 A Όμιλος (13η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
48.K-14 A Όμιλος (14η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
49.K-14 A Όμιλος (15η αγ.)ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
50.K-14 A Όμιλος (16η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
51.K-14 A Όμιλος (17η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
52.K-14 A Όμιλος (18η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
53.K-16 (5η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
54.K-16 (11η αγ.)ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
55.K-16 (12η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
56.K-16 (13η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
57.K-16 (14η αγ.)ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
58.K-16 (15η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
59.K-16 (16η αγ.)ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
60.K-16 (17η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
61.K-16 (18η αγ.)ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
62.K-16 (19η αγ.)ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
63.K-16 (20η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
64.K-16 (21η αγ.)ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
65.K-16 (22η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
66.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (13η αγ.)ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
67.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (14η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
68.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (15η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
69.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (16η αγ.)ΑΕ ΚΩΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
70.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (17η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
71.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (18η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ