Kounia bella
Blue Star Ferries
Βιβλίο
Dodekanisos seaways

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 13056 από 13383 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1991
Σωματείο: ΑΕ ΛΕΡΟΥ


Στατιστικά

ΑΕ ΛΕΡΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2023-2024

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
70001044'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
149'---

ΑΕ ΛΕΡΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2022-2023

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
2000466'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
233'---

ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2021-2022

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
90001258'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
140'---

ΑΕ ΛΕΡΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2019-20

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
10001102'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
1102'---

ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
8010900'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
113'-900'-

ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
9000889'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
99'---

ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
2000845'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
423'---

ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
40001386'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
347'---


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑ.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ29-10-231-390'
2.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ12-11-232-190'
3.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ 01-12-233-026'
4.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΚΩΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ03-12-232-5Γκολ!Γκολ (με πέναλτυ)!90'
5.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ14-12-230-284'
6.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ07-02-240-5Γκολ!64'
7.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ20-02-242-1Γκολ!80'
8.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ25-02-241-190'
9.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ03-03-243-1Γκολ!90'
10.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ10-03-240-176'
11.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways Ομιλος ΝήσωνΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ14-03-245-1Γκολ (με πέναλτυ)!90'
12.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ23-03-244-0Γκολ!90'
13.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ28-03-243-184'
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
14.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ14-11-220-390'
15.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΠΑΟΚ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ27-11-221-190'
16.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ18-12-223-1Γκολ!90'
17.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ04-02-230-060'
18.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 10-02-233-316'
19.Κύπελλο Δωδεκανήσου Ομιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ14-03-234-1Γκολ (με πέναλτυ)!30'
20.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ27-03-231-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
21.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ07-10-210-023'
22.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ22-10-210-336'
23.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ05-11-212-1Γκολ (με πέναλτυ)!90'
24.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΠΑΟΚ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ14-11-211-190'
25.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑ.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ18-11-212-2Γκολ!90'
26.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ03-12-213-0Γκολ!90'
27.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ09-12-211-5Γκολ!Γκολ!90'
28.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ04-02-221-290'
29.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ17-02-226-190'
30.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ27-02-224-371'
31.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ06-03-226-0Γκολ!90'
32.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ13-03-225-074'
33.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ29-03-222-5Γκολ!90'
34.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ 03-04-225-0Γκολ!Γκολ!69'
35.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ16-04-222-090'
36.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ08-05-221-285'
Αγωνιστική Περίοδος 2019-20
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
37.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ16-09-190-230'
38.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ24-09-195-069'
39.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 29-09-192-572'
40.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ08-10-193-172'
41.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ14-10-193-182'
42.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ05-11-191-234'
43.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ12-11-191-188'
44.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ16-11-192-259'
45.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΚΩΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ26-11-193-1Γκολ!78'
46.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ30-11-190-445'
47.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ16-12-191-187'
48.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ14-01-203-190'
49.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ17-01-201-326'
50.Κύπελλο Δωδεκανήσου Ομιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ22-01-200-290'
51.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ28-01-204-190'
52.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ11-02-205-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
53.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ02-11-180-4Κίτρινη Κάρτα 90'
54.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ18-11-180-090'
55.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ02-12-182-290'
56.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ09-12-181-490'
57.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ18-01-190-090'
58.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ27-01-195-3Γκολ!Γκολ!90'
59.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΠΑΟΚ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ17-02-191-4Γκολ!Γκολ!Γκολ (με πέναλτυ)!90'
60.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ23-02-193-4Γκολ!Γκολ!90'
61.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 01-03-193-3Γκολ (με πέναλτυ)!90'
62.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ17-03-194-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
63.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ18-11-174-290'
64.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ01-12-172-490'
65.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΠΑΟΚ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ10-12-174-390'
66.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 07-01-180-279'
67.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ14-01-182-190'
68.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ28-01-181-2Γκολ!90'
69.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ25-02-184-5Γκολ!90'
70.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΚΩΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ04-03-186-5Γκολ!Γκολ!Γκολ!90'
71.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ25-03-185-1Γκολ!Γκολ!90'
72.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ01-04-185-4Γκολ!Γκολ!90'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
73.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΚΩΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ23-10-164-1Γκολ!90'
74.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ16-12-160-235'
75.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ27-01-172-390'
76.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ01-02-171-190'
77.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΠΑΟΚ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ08-02-173-190'
78.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ05-03-171-090'
79.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ12-03-172-190'
80.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ19-03-177-1Γκολ!90'
81.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ29-03-172-090'
82.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ08-04-171-390'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
83.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ06-11-151-190'
84.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ15-11-152-1Γκολ!90'
85.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ22-11-150-190'
86.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ05-12-153-290'
87.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ13-12-153-090'
88.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ19-12-152-4Γκολ!90'
89.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ10-01-164-190'
90.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 23-01-161-236'
91.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΠΑΟΚ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ07-02-162-090'
92.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ14-02-163-290'
93.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ20-02-164-190'
94.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΕ ΚΩΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ20-03-163-290'
95.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ26-03-164-2Γκολ!90'
96.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ09-04-164-2Γκολ!90'
97.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ 17-04-164-190'
98.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ24-04-161-290'