Kounia bella
Dodekanisos seaways
Βιβλίο
Blue Star Ferries

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος

<< Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος
Αγώνες Κατάταξης Ανόδου Α Κατηγορίας Blue Star Ferries >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΨΙΝΘΟΥΠέμπτη07/10/2113:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο09/10/2116:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο09/10/2116:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-6
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΦΑΝΩΝΣάββατο09/10/2116:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-7
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή10/10/2116:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη13/10/2113:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΠέμπτη14/10/2113:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο16/10/2115:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο16/10/2116:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)6-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή17/10/2116:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ Ε.Α.Κ.Τρίτη19/10/2117:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)4-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη20/10/2113:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΣΑΡΡΗΣ Γ.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΛΑΚΚΙΠαρασκευή22/10/2111:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.0-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο23/10/2116:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΦΑΝΩΝΣάββατο23/10/2116:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΨΙΝΘΟΥΣάββατο23/10/2116:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-3
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο23/10/2116:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο23/10/2116:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)4-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΠέμπτη28/10/2113:15ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο30/10/2116:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο30/10/2116:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο30/10/2116:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο30/10/2116:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη03/11/2113:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο06/11/2115:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-4
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο06/11/2115:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο06/11/2115:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)5-0
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΣάββατο06/11/2115:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο06/11/2115:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-0
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Τετάρτη19/01/2219:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ.0-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΨΙΝΘΟΥΣάββατο13/11/2113:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-2
Α.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο13/11/2115:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο13/11/2115:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-1
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΦΑΝΩΝΚυριακή14/11/2115:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-6
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΤρίτη16/11/2112:15ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη17/11/2113:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΛΑΚΚΙΠαρασκευή19/11/2111:15ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.4-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο20/11/2115:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο20/11/2115:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΧΟΝΔΡΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο20/11/2115:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)4-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο20/11/2115:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο20/11/2115:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΛΑΚΚΙΠαρασκευή26/11/2115:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.1-2
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο27/11/2115:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-3
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο27/11/2115:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΨΙΝΘΟΥΣάββατο27/11/2115:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-2
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΦΑΝΩΝΣάββατο27/11/2115:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.0-6
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο27/11/2115:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη01/12/2113:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.3-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΕ.Α.Κ.Πέμπτη02/12/2112:15ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο04/12/2114:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο04/12/2114:45ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)8-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο04/12/2114:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο04/12/2114:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΛΑΚΚΙΤετάρτη08/12/2114:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή10/12/2115:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΜΟΣΧΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο11/12/2114:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΣΑΡΡΗΣ Γ.6-2
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο11/12/2114:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο11/12/2114:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-2
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΦΑΝΩΝΚυριακή12/12/2114:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.4-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη15/12/2113:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ.1-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΛΙΝΔΟΥΠέμπτη16/12/2112:15ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΧΟΝΔΡΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο18/12/2114:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο18/12/2114:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο18/12/2114:45ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-4
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΨΙΝΘΟΥΣάββατο18/12/2114:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο22/01/2214:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.1-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο22/01/2214:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.5-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο22/01/2214:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.4-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο22/01/2214:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.5-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Ε.Α.Κ.Σάββατο22/01/2215:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.0-0
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΛΑΚΚΙΔευτέρα24/01/2214:30ΣΙΜΙΔΗΣ Β., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.2-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΛΑΚΚΙΠαρασκευή28/01/2214:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.1-1
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΦΑΝΩΝΣάββατο29/01/2214:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.0-6
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο29/01/2214:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΛΑΖΟΣ Ε.0-4
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΛΙΝΔΟΥΣάββατο29/01/2214:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο29/01/2214:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.0-0
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΨΙΝΘΟΥΚυριακή30/01/2214:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΕ.Α.Κ.Πέμπτη03/02/2212:15ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B.7-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο05/02/2214:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.1-3
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο05/02/2214:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ.4-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο05/02/2214:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-1
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΛΙΝΔΟΥΣάββατο05/02/2214:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη16/02/2213:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.6-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΛΑΚΚΙΠαρασκευή11/02/2214:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΠΑΤΣΗΣ Α.0-2
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο12/02/2214:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο12/02/2214:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ.0-2
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΦΑΝΩΝΣάββατο12/02/2214:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.4-4
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΨΙΝΘΟΥΣάββατο12/02/2214:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο12/02/2214:45ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ.2-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο19/02/2215:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν.0-1
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο19/02/2215:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-2
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο19/02/2215:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ.0-4
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΨΙΝΘΟΥΣάββατο19/02/2215:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.2-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή20/02/2215:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΕ.Α.Κ.Τετάρτη23/03/2219:15ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.3-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο26/02/2215:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.3-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο26/02/2215:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο26/02/2215:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.4-1
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΛΑΚΚΙΔευτέρα28/02/2215:303-0 α.α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΤετάρτη16/03/2216:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΣΑΡΡΗΣ Γ.1-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Πέμπτη24/03/2221:15ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ.0-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο05/03/2215:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ.0-4
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο05/03/2215:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.2-4
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΨΙΝΘΟΥΣάββατο05/03/2215:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.2-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο05/03/2215:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.1-2
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΦΑΝΩΝΤετάρτη09/03/2212:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη09/03/2214:00ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.0-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο12/03/2214:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ.4-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο12/03/2215:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ.7-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο12/03/2215:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.3-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ Ε.Α.Κ.Σάββατο12/03/2216:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΤρίτη15/03/2212:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΣ B.4-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη16/03/2214:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.3-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ3-0 α.α.
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο19/03/2216:00ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.0-4
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΦΑΝΩΝΣάββατο19/03/2216:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΒΛΑΧΟΣ B.1-7
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο19/03/2216:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.3-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή20/03/2216:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ.1-0
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Πέμπτη31/03/2221:15ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΧΟΝΔΡΟΥ Α.2-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ3-0 α.α.
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο26/03/2216:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.0-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο26/03/2216:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή27/03/2217:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.3-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΕ ΛΕΡΟΥΑΦΑΝΤΟΥΤρίτη29/03/2212:303-0 α.α.
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΛΙΝΔΟΥΤετάρτη30/03/2216:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΣ B.6-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη23/03/2216:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.1-0
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Τετάρτη30/03/2219:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΠέμπτη31/03/2217:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ.4-2
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Σάββατο02/04/2216:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.0-1
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή03/04/2217:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.1-5
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΛΑΚΚΙΤρίτη05/04/2213:003-0 α.α.