Anek
Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Κύπελλο Δωδεκανήσου

Κύπελλο Δωδεκανήσου Ομιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ (ΝΙΚΗΤΗΣ 13)ΤΗΛΟΥΠέμπτη12/10/1712:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-0
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 12)ΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο14/10/1715:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-4
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ (ΝΙΚΗΤΗΣ 7)Ε.Α.Κ.Κυριακή15/10/1715:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΜΑΧΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-4
ΘΥΕΛΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ (ΝΙΚΗΤΗΣ 1)ΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή15/10/1715:30ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ (ΝΙΚΗΤΗΣ 2)ΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή15/10/1715:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 3)ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή15/10/1715:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2 παρ.
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ (ΝΙΚΗΤΗΣ 4)ΚΑΛΑΘΟΥΚυριακή15/10/1715:30ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-11
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 5)ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή15/10/1715:30ΚΑΖΑΣ Α., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΧΑΛΚΗ (ΝΙΚΗΤΗΣ 6)ΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή15/10/1715:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 8)ΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή15/10/1715:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-6
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 9)ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή15/10/1715:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)4-1
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 10)ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή15/10/1715:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-1
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 11)ΦΑΝΩΝΚυριακή15/10/1715:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 14)Ε.Α.Κ.Κυριακή15/10/1718:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΜΑΧΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΤΗΛΟΥΤετάρτη01/11/1711:15ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.0-4
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΜΑΡΙΤΣΩΝΤετάρτη01/11/1717:00ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη08/11/1714:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΜΑΣΣΑΡΩΝΤετάρτη08/11/1714:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΣΑΛΑΚΟΥΤετάρτη08/11/1714:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΑΣ Χ)0-3
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Ε.Α.Κ.Τετάρτη08/11/1714:30ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΤετάρτη15/11/1714:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-4
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΡΟΔΟΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τετάρτη15/11/1714:30ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-6
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΤετάρτη15/11/1714:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-4
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΣΤΙΔΑΤετάρτη15/11/1714:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-5
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΤετάρτη15/11/1715:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-4
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΜΑΛΩΝΑΣΤετάρτη22/11/1714:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΛΑΡΔΟΥΤετάρτη22/11/1714:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη13/12/1714:45ΚΑΖΑΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη20/12/1714:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΑΧΛΗΣ Ν., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-4


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 1)ΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη10/01/1814:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 4)ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤετάρτη10/01/1814:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 6)ΛΙΝΔΟΥΤετάρτη10/01/1814:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2 (πεν: 3-0)
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 5)Ε.Α.Κ.Τετάρτη10/01/1815:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ (ΝΙΚΗΤΗΣ 7)ΜΑΣΣΑΡΩΝΤετάρτη17/01/1814:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 3)ΠΑΣΤΙΔΑΤετάρτη24/01/1814:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 2)ΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη24/01/1815:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-2


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤετάρτη31/01/1814:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τετάρτη31/01/1815:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-1 παρ.


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΤρίτη13/02/1814:45ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΛΙΝΔΟΥΤετάρτη14/02/1814:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Τετάρτη14/02/1815:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΥΛΙΟΥΣάββατο17/02/1814:00ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)3-0


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ (Ημιτελικός)ΑΦΑΝΤΟΥΤρίτη27/02/1800:00
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ (Ημιτελικός)ΛΙΝΔΟΥΤρίτη27/02/1800:00