Δράση: Καπάκια
Anek
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

<< ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1710:00
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1710:00
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1710:00
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1710:55
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1710:55
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΧΑΛΚΗΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1711:50
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ 2ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1711:50
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1711:50
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1712:45
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1712:45
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΚΛΕΑΝΘΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1712:45
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1713:40
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1713:40


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο16/12/1710:00
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο16/12/1710:00
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΕ.Α.Κ.Σάββατο16/12/1710:00
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο16/12/1710:55
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1 - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο16/12/1710:55
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο16/12/1710:55
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣΕ.Α.Κ.Σάββατο16/12/1711:50
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο16/12/1711:50
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 2Ε.Α.Κ.Σάββατο16/12/1711:50
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο16/12/1712:45
ΧΑΛΚΗ 2 - ΑΣ ΡΟΔΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο16/12/1712:45
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔΕ.Α.Κ.Σάββατο16/12/1712:45
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΕ.Α.Κ.Σάββατο16/12/1713:40
ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2Ε.Α.Κ.Σάββατο16/12/1713:40


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή25/02/1809:30
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΧΑΛΚΗΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή25/02/1809:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή25/02/1809:30
ΧΑΛΚΗ 2 - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή25/02/1810:30
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1 - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή25/02/1810:30
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή25/02/1810:30
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΣ ΑΡΕΝΑΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή25/02/1811:30
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή25/02/1811:30
ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή25/02/1811:30
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή25/02/1812:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ 2ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή25/02/1812:30
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή25/02/1812:30
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή25/02/1813:30


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο24/03/1810:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο24/03/1810:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο24/03/1810:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΧΑΛΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο24/03/1811:30
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο24/03/1811:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο24/03/1811:30
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο24/03/1812:30
ΧΑΛΚΗ 2 - ΙΠΠΟΤΕΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο24/03/1812:30
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο24/03/1812:30
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο24/03/1813:30
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο24/03/1813:30


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1809:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1809:30
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1810:30
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1810:30
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1811:30
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1811:30
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1812:30
ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1812:30
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1813:30
ΧΑΛΚΗ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1813:30
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1814:30
ΧΑΛΚΗ 2 - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/04/1814:30