Anek
Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΤΗΛΟΥΠέμπτη18/10/1811:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ.0-3
ΧΑΛΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο20/10/1816:00ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΝΗΡΕΑΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή21/10/1816:00ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)4-1
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΨΙΝΘΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-2
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΚΑΖΑΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-0
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΝΗΡΕΑΣ - ΧΑΛΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΤΗΛΟΣΜΑΣΣΑΡΩΝΤετάρτη24/10/1813:00
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΤΗΛΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΚΗ
Ρεπό: ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΧΑΛΚΗ - ΤΗΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΝΗΡΕΑΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΧΑΛΚΗ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΤΗΛΟΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΧΑΛΚΗ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΤΗΛΟΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΝΗΡΕΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΗΡΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΤΗΛΟΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΝΗΡΕΑΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΤΗΛΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΤΗΛΟΣ
ΝΗΡΕΑΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
Ρεπό: Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΧΑΛΚΗ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΝΗΡΕΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΧΑΛΚΗ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΤΗΛΟΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΗΡΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΧΑΛΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΤΗΛΟΣ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΤΗΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΧΑΛΚΗ - ΝΗΡΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΝΗΡΕΑΣ - ΤΗΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΤΗΛΟΣ - ΧΑΛΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΗΡΕΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΧΑΛΚΗ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΤΗΛΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΧΑΛΚΗ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΤΗΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
Ρεπό: ΝΗΡΕΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΝΗΡΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΤΗΛΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΝΗΡΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
Ρεπό: ΤΗΛΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΤΗΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
Ρεπό: Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΤΗΛΟΣ
ΧΑΛΚΗ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ
ΝΗΡΕΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
Ρεπό: ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΝΗΡΕΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΧΑΛΚΗ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΤΗΛΟΣ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ