Anek
Blue Star Ferries
Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Αγώνες Κατάταξης Ανόδου B Κατηγορίας
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΤΗΛΟΥΠέμπτη18/10/1811:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ.0-3
ΧΑΛΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο20/10/1816:00ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΝΗΡΕΑΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή21/10/1816:00ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)4-1
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΨΙΝΘΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-2
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΚΑΖΑΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-0
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΤΗΛΟΣΜΑΣΣΑΡΩΝΤετάρτη24/10/1813:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο27/10/1812:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο27/10/1816:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-3
ΝΗΡΕΑΣ - ΧΑΛΚΗΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή28/10/1815:00ΚΑΖΑΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή28/10/1815:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-3
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΝΗΡΕΑΣΤΗΛΟΥΠέμπτη01/11/1812:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.6-0
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΕ.Α.Κ.Παρασκευή02/11/1815:00ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΨΙΝΘΟΥΣάββατο03/11/1814:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)4-1
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή04/11/1814:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή04/11/1814:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
Ρεπό: ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΤΗΛΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΠαρασκευή09/11/1814:15ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-4
ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο10/11/1814:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο10/11/1814:45ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)4-4
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή11/11/1814:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΨΙΝΘΟΥΚυριακή11/11/1814:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΤΗΛΟΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΠαρασκευή16/11/1814:15ΚΑΖΑΣ Α., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-1
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΕ.Α.Κ.Παρασκευή16/11/1814:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΝΗΡΕΑΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο17/11/1814:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΧΑΛΚΗΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή18/11/1814:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-1
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή18/11/1814:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΤΗΛΟΥΠέμπτη22/11/1812:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΛΑΡΔΟΥΣάββατο24/11/1814:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-0
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο24/11/1814:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-2
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΨΙΝΘΟΥΚυριακή25/11/1814:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
ΧΑΛΚΗ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/11/1814:45ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-3
Ρεπό: ΝΗΡΕΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο01/12/1814:45ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-0
ΝΗΡΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή02/12/1814:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή02/12/1814:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή02/12/1819:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΝΤΑΚΟ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΤΗΛΟΣΠΑΣΤΙΔΑΠαρασκευή11/01/1915:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΝΗΡΕΑΣΨΙΝΘΟΥΣάββατο08/12/1814:45ΚΑΖΑΣ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο08/12/1814:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή09/12/1811:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΧΑΛΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή09/12/1814:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-5
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή10/02/1916:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-0
Ρεπό: ΤΗΛΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΤΗΛΟΣΛΑΡΔΟΥΠαρασκευή14/12/1814:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΧΑΛΚΗ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο15/12/1814:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-4
ΝΗΡΕΑΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο15/12/1814:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)0-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή16/12/1814:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή16/12/1814:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-1
Ρεπό: Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή13/01/1914:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)1-1
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΧΑΛΚΗΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή13/01/1914:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-0
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή13/01/1914:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-0
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΝΗΡΕΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή13/01/1920:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΤΗΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΤΗΛΟΥΤρίτη22/01/1912:00ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.5-2
Ρεπό: ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΑΣ ΧΑΛΚΗΣΠαρασκευή18/01/1915:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-2
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΨΙΝΘΟΥΣάββατο19/01/1914:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-4
ΤΗΛΟΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΤΗΛΟΥΣάββατο19/01/1914:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΛΑΡΔΟΥΚυριακή20/01/1914:00ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-1
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/01/1914:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΤΗΛΟΣΕ.Α.Κ.Παρασκευή25/01/1912:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-1
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο26/01/1914:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΝΗΡΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή27/01/1914:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΧΑΛΚΗΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή27/01/1914:45ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-2
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή27/01/1914:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)0-2
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΤΗΛΟΥΣάββατο02/02/1914:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΑΡΧΙΠΟΛΗΣΣάββατο02/02/1915:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)2-1
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή03/02/1915:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)8-1
ΧΑΛΚΗ - ΝΗΡΕΑΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή03/02/1915:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή03/02/1916:45ΚΑΖΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-3
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΛΑΡΔΟΥΚυριακή17/02/1914:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή17/02/1915:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΧΑΛΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή17/02/1915:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-4
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΠΑΣΤΙΔΑΠαρασκευή08/03/1915:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-3
ΝΗΡΕΑΣ - ΤΗΛΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠαρασκευή08/03/1915:00ΚΑΖΑΣ Α., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
Ρεπό: ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΧΑΛΚΗΤΗΛΟΥΣάββατο23/02/1912:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο23/02/1916:00ΚΑΖΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΕΚΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή24/02/1914:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΛΕΚΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-1
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΝΗΡΕΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή24/02/1915:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή24/02/1915:30ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)6-1
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΨΙΝΘΟΥΣάββατο02/03/1915:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)1-2
ΝΗΡΕΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο02/03/1916:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΛΑΡΔΟΥΚυριακή03/03/1915:30ΚΑΖΑΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-2
ΧΑΛΚΗ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή03/03/1915:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)2-2
ΤΗΛΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΤΗΛΟΥΤρίτη05/03/1912:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.1-2
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΧΑΛΚΗΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο16/03/1916:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)1-3
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΤΗΛΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή17/03/1913:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή17/03/1916:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή17/03/1916:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή17/03/1920:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
Ρεπό: ΝΗΡΕΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΤΗΛΟΥΣάββατο23/03/1913:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ.2-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΝΗΡΕΑΣΛΑΡΔΟΥΚυριακή24/03/1916:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-1
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΨΙΝΘΟΥΚυριακή24/03/1916:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-0
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή24/03/1916:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΘΕΟΛΟΓΟΥΔευτέρα25/03/1912:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΑΡΧΙΠΟΛΗΣΠαρασκευή29/03/1915:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο30/03/1916:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΧΑΛΚΗΛΑΡΔΟΥΚυριακή31/03/1917:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΝΗΡΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή31/03/1917:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-1
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή31/03/1917:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΛΕΚΑΣ Π., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-3
Ρεπό: ΤΗΛΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΤΗΛΟΥΠέμπτη04/04/1912:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.2-2
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΧΑΛΚΗΨΙΝΘΟΥΚυριακή07/04/1917:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-3
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΝΗΡΕΑΣΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή07/04/1917:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-0
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή07/04/1917:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)3-6
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΕ.Α.Κ.Πέμπτη18/04/1919:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
Ρεπό: Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΨΙΝΘΟΥΣάββατο13/04/1917:00ΚΑΖΑΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΤΗΛΟΣΨΙΝΘΟΥΚυριακή14/04/1913:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-1
ΧΑΛΚΗ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή14/04/1917:00ΚΑΖΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΛΑΡΔΟΥΚυριακή14/04/1917:00ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Χ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-3
ΝΗΡΕΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΚΡΕΜΑΣΤΗΣΔευτέρα15/04/1913:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-1
Ρεπό: ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΝΗΡΕΑΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή21/04/1917:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-0
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή21/04/1917:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-2
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή21/04/1917:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-0
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΤΗΛΟΣΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή21/04/1917:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)6-4
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΧΑΛΚΗΕ.Α.Κ.Κυριακή21/04/1919:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-2
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ