Anek
Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ Ε.Α.Κ.Κυριακή21/10/1813:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή21/10/1816:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-0
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΝΤΑΚΟ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή21/10/1816:00ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή21/10/1816:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-0
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή21/10/1816:15ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο27/10/1815:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)0-4
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΦΑΝΩΝΣάββατο27/10/1816:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-3
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή28/10/1815:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-1
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή28/10/1815:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή28/10/1816:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-3
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη30/10/1811:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠαρασκευή02/11/1815:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο03/11/1814:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο03/11/1817:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή04/11/1814:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή04/11/1814:45ΚΑΖΑΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)5-0
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή04/11/1814:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο10/11/1814:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ Ε.Α.Κ.Κυριακή11/11/1813:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-0
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή11/11/1814:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΦΑΝΩΝΚυριακή11/11/1814:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-2
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή11/11/1814:45ΚΑΖΑΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)2-3
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή11/11/1814:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή18/11/1814:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-2
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή18/11/1814:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΑΣ Χ)1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή18/11/1814:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ Ε.Α.Κ.Δευτέρα19/11/1818:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΑΣ Χ)1-1
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη20/11/1811:30ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ.2-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο22/12/1814:45


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ Ε.Α.Κ.Σάββατο24/11/1817:45ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-3
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή25/11/1813:30ΚΑΖΑΣ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή25/11/1814:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-0
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή25/11/1814:45ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή25/11/1814:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)4-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή25/11/1814:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο01/12/1814:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο01/12/1814:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΕ.Α.Κ.Σάββατο01/12/1817:45ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή02/12/1814:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-0
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή02/12/1814:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-3
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΝΙΣΥΡΟΥΚυριακή02/12/1814:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.3-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο08/12/1814:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο08/12/1814:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή09/12/1813:00Αναβλήθηκε
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή09/12/1814:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-2
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή09/12/1814:45ΚΑΖΑΣ Α., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή09/12/1814:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)Αναβλήθηκε


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΝΙΣΥΡΟΥΣάββατο15/12/1814:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.3-2
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή16/12/1814:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή16/12/1814:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΦΑΝΩΝΚυριακή16/12/1814:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή16/12/1814:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΑΣ Χ)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή16/12/1814:45ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΕΥΚΛΗΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ