Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Anek
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ Ε.Α.Κ.Κυριακή21/10/1813:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή21/10/1816:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-0
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΝΤΑΚΟ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή21/10/1816:00ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή21/10/1816:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-0
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή21/10/1816:15ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΕΥΚΛΗΣ
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ