Anek
Δράση: Καπάκια
Blue Star Ferries
Βιβλίο
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΤΗΛΟΣΝΙΣΥΡΟΥΣάββατο17/10/1513:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Κ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.2-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΓΕΝΝΑΔΙΟΥΣάββατο17/10/1516:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο17/10/1516:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)4-1
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΛΑΕΡΜΩΝΚυριακή18/10/1515:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή18/10/1516:00ΚΑΖΑΣ Α., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή18/10/1516:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΦΑΝΩΝΣάββατο24/10/1516:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή25/10/1515:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-1
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΛΑΕΡΜΩΝΚυριακή25/10/1515:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή25/10/1515:15ΡΑΔΟΣ Μ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΤΗΛΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΤΗΛΟΥΤρίτη27/10/1512:30ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-3
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠαρασκευή20/11/1514:45ΡΑΔΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥΠαρασκευή30/10/1513:30ΚΑΖΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΧΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-4
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΤΗΛΟΣΑΦΑΝΤΟΥΠαρασκευή30/10/1515:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο31/10/1515:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-0
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή01/11/1515:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή01/11/1515:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΡΑΔΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή01/11/1515:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο07/11/1515:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο07/11/1515:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)6-1
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή08/11/1515:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)5-1
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΛΑΕΡΜΩΝΚυριακή08/11/1515:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΑΧΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη10/11/1512:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΤΗΛΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠαρασκευή20/11/1514:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή22/11/1514:45ΚΑΖΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή22/11/1514:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή22/11/1514:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΛΑΤΣΟΣ Ν., ΜΑΧΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-4
ΤΗΛΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΤΗΛΟΥΤρίτη24/11/1512:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)5-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤετάρτη25/11/1514:45ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΦΑΝΤΟΥΠαρασκευή27/11/1514:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)4-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΤΗΛΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή27/11/1514:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο28/11/1514:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή29/11/1514:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΜΑΧΛΗΣ Ν., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΧΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή29/11/1514:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)3-0
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή29/11/1514:45ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)5-0
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη01/12/1512:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΤΗΛΟΥΣάββατο05/12/1514:45ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο05/12/1514:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΧΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-1
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή06/12/1512:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-1
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή06/12/1514:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΡΑΔΟΣ Μ., ΛΑΤΣΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή06/12/1514:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή06/12/1515:15ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΤΗΛΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠαρασκευή11/12/1514:45ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)7-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο12/12/1514:45ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΡΑΔΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο12/12/1514:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή13/12/1514:45ΚΑΖΑΣ Α., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)4-3
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή13/12/1514:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-0
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη15/12/1512:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΤετάρτη16/12/1514:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΝΙΣΥΡΟΥΣάββατο19/12/1514:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.0-3
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΛΑΕΡΜΩΝΚυριακή20/12/1514:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή20/12/1514:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)4-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή20/12/1514:45ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-2
ΤΗΛΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΤΗΛΟΥΣάββατο09/01/1614:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α.5-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή10/01/1612:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή10/01/1614:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή10/01/1614:45ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή10/01/1614:45ΚΑΖΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-1
ΤΗΛΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΤΗΛΟΥΤρίτη12/01/1600:003-0 α.α.
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Τρίτη12/01/1618:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΗΛΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠαρασκευή15/01/1614:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΝΙΣΥΡΟΥΣάββατο16/01/1614:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.2-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή17/01/1614:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΡΑΔΟΣ Μ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)6-1
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΛΑΕΡΜΩΝΚυριακή17/01/1614:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή17/01/1614:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή17/01/1614:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο23/01/1614:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0 α.α.
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο23/01/1615:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή24/01/1614:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή24/01/1614:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-5
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή24/01/1615:10ΡΑΔΟΣ Μ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΧΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)0-1
ΤΗΛΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΤΗΛΟΥΚυριακή31/01/1611:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.2-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΝΙΣΥΡΟΥΠέμπτη28/01/1612:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή31/01/1600:000-3 α.α.
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή31/01/1614:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-0
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή31/01/1614:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή31/01/1614:45ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΤΗΛΟΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΠαρασκευή19/02/1614:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.Σάββατο06/02/1600:003-0 α.α.
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο06/02/1615:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή07/02/1615:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-1
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΛΑΕΡΜΩΝΚυριακή07/02/1615:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
ΙΠΠΟΤΕΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή07/02/1615:15ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-4
ΤΗΛΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΤΗΛΟΥΤρίτη09/02/1612:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ.2-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΠαρασκευή12/02/1613:30ΡΑΔΟΣ Μ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΧΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΣάββατο13/02/1600:000-3 α.α.
ΤΗΛΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΤΗΛΟΥΣάββατο13/02/1615:00ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α.5-0
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή14/02/1615:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή14/02/1615:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-0
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή14/02/1615:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.00/00/0000:003-0 α.α.
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο20/02/1615:15ΚΑΖΑΣ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή21/02/1615:15ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-1
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη23/02/1612:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.1-0
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΕ.Α.Κ.Τετάρτη24/02/1618:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-2
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΤΗΛΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠαρασκευή11/03/1615:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΡΑΔΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΕΜΠΩΝΑΣΠαρασκευή26/02/1614:15ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-1
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο27/02/1615:15ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή28/02/1615:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή28/02/1615:15ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1
ΤΗΛΟΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΤΗΛΟΥΤρίτη01/03/1612:30ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΤΗΛΟΣΠΑΣΤΙΔΑΠαρασκευή04/03/1615:30ΡΑΔΟΣ Μ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΣάββατο05/03/1615:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-1
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο05/03/1615:30ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-0
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΛΑΕΡΜΩΝΚυριακή06/03/1615:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ (Π.Ε Ν. 29. 24.03.2016)ΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη15/03/1612:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.3-0 α.α.


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΤΗΛΟΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΤΗΛΟΥΠέμπτη17/03/1612:30ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ.1-0
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ Ε.Α.Κ.Παρασκευή18/03/1615:30ΡΑΔΟΣ Μ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)4-2
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο19/03/1615:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΕ.Α.Κ.Σάββατο19/03/1616:30ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή20/03/1615:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.00/00/0000:003-0 α.α.
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο26/03/1616:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή27/03/1617:00ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή27/03/1617:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-1
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΤΗΛΟΣΕ.Α.Κ.Παρασκευή01/04/1616:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΠΑΣΤΙΔΑΠαρασκευή15/04/1613:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΧΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΤΗΛΟΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΕ.Α.Κ.Τρίτη29/03/1618:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)6-0
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΝΙΣΥΡΟΥΠέμπτη31/03/1612:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.1-1
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο02/04/1617:00ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή03/04/1617:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)4-1
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΛΑΕΡΜΩΝΚυριακή03/04/1617:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΙΠΠΟΤΕΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΤΗΛΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΤΗΛΟΥΤρίτη05/04/1612:30ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-5
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο09/04/1617:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Π., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)5-2
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή10/04/1612:30ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΣΕΪΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή10/04/1617:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή10/04/1617:00ΡΑΔΟΣ Μ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΟΤΕΚΙΔΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1