Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Anek
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο17/10/1514:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή18/10/1516:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΛΑΤΣΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΦΑΝΩΝΚυριακή18/10/1516:00ΡΑΔΟΣ Μ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)5-3
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή18/10/1516:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-1
ΧΑΛΚΗ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή18/10/1516:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή18/10/1516:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΤΖΙΡΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΦΑΝΩΝΚυριακή25/10/1511:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΣ B., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)0-2
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή25/10/1512:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΛΑΤΣΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή25/10/1515:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή25/10/1515:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-5
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΧΑΛΚΗΦΑΝΩΝΚυριακή25/10/1515:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή15/11/1513:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ., ΛΑΤΣΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο31/10/1515:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή01/11/1515:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΠΙΤΣΑΡΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)7-0
ΧΑΛΚΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή01/11/1515:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή01/11/1515:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή01/11/1515:15ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΑΧΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΔΑΚ ΚΑΡΠΑΘΟΥΣάββατο12/12/1513:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΦΑΝΩΝΣάββατο07/11/1512:00ΡΑΔΟΣ Μ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο07/11/1515:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΚΑΖΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-0
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή08/11/1515:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-2
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΦΑΝΩΝΚυριακή08/11/1515:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-5
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΕΥΚΛΗΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή08/11/1515:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-7
ΧΑΛΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή08/11/1515:00ΡΑΔΟΣ Μ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΔΑΚ ΚΑΡΠΑΘΟΥΣάββατο21/11/1513:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ.5-0
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή22/11/1512:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή22/11/1514:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)4-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή22/11/1514:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΧΑΛΚΗΕ.Α.Κ.Κυριακή22/11/1514:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΥΚΛΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή22/11/1515:15ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο28/11/1512:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή29/11/1514:45ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΛΑΤΣΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-5
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή29/11/1514:45ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-3
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή29/11/1514:45ΚΑΖΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-4
ΕΥΚΛΗΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή29/11/1515:15ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)5-2
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή29/11/1516:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΡΑΔΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)5-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΔΑΚ ΚΑΡΠΑΘΟΥΣάββατο05/12/1513:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.1-0
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΦΑΝΩΝΣάββατο05/12/1514:45ΡΑΔΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή06/12/1514:45ΚΑΖΑΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΧΑΛΚΗΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή06/12/1514:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή06/12/1514:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή06/12/1514:45ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΔΑΚ ΚΑΡΠΑΘΟΥΣάββατο19/12/1513:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ.1-0
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο19/12/1514:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-4
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο19/12/1515:15ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή20/12/1514:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)6-3
ΧΑΛΚΗ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/12/1514:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή20/12/1515:30ΚΑΖΑΣ Α., ΡΑΔΟΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΣΑΛΑΚΟΥΣάββατο09/01/1612:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΧΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)0-0
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΦΑΝΩΝΣάββατο09/01/1614:45ΡΑΔΟΣ Μ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-1
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΧΑΛΚΗΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή10/01/1614:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΦΑΝΩΝΚυριακή10/01/1614:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή10/01/1614:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή10/01/1614:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο16/01/1613:00ΚΑΖΑΣ Α., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΜΠΕΚΑΣ Κ.4-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΕ.Α.Κ.Σάββατο16/01/1614:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-0
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο16/01/1614:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή17/01/1614:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή17/01/1614:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΑΖΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-1
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή17/01/1614:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-4


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο23/01/1612:30ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΦΑΝΩΝΚυριακή24/01/1612:15ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-2
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή24/01/1614:45ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
ΧΑΛΚΗ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή24/01/1614:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή24/01/1614:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή24/01/1615:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΔΑΚ ΚΑΡΠΑΘΟΥΣάββατο30/01/1613:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ.0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΧΑΛΚΗΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο30/01/1614:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο30/01/1614:45ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή31/01/1614:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ Ε.Α.Κ.Κυριακή31/01/1614:45ΚΑΖΑΣ Α., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή31/01/1614:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΑΡΠΑΘΟΥΣάββατο06/02/1613:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.3-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή07/02/1615:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)3-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή07/02/1615:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή07/02/1615:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ Γ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή07/02/1615:00ΡΑΔΟΣ Μ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)0-1
ΧΑΛΚΗ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή07/02/1615:15ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο13/02/1612:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ Γ., ΡΑΔΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-2
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΦΑΝΩΝΚυριακή14/02/1612:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή14/02/1615:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΕΥΚΛΗΣΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή14/02/1615:00ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-2
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΧΑΛΚΗΦΑΝΩΝΚυριακή14/02/1615:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΚΟΤΕΚΙΔΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-0
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή14/02/1615:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΔΑΚ ΚΑΡΠΑΘΟΥΣάββατο20/02/1613:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ.1-0
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή21/02/1615:15ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή21/02/1615:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-2
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή21/02/1615:15ΡΑΔΟΣ Μ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΧΑΛΚΗΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή21/02/1615:15ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)3-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ Ε.Α.Κ.Κυριακή21/02/1616:15ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΧΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΦΑΝΩΝΣάββατο27/02/1612:30ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο27/02/1615:15ΚΑΖΑΣ Α., ΡΑΔΟΣ Μ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-1
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο27/02/1616:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-3
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή28/02/1615:15ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-1
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή28/02/1615:15ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-2
ΧΑΛΚΗ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή28/02/1615:15ΒΛΑΧΟΣ B., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΑΚ ΚΑΡΠΑΘΟΥΣάββατο05/03/1613:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο05/03/1615:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή06/03/1615:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή06/03/1615:30ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)0-6
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή06/03/1615:45ΡΑΔΟΣ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)4-0
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή06/03/1616:15ΚΑΖΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο19/03/1613:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-3
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΦΑΝΩΝΚυριακή20/03/1615:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή20/03/1615:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΡΑΔΟΣ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-3
ΧΑΛΚΗ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/03/1615:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή20/03/1615:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)4-1
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή20/03/1615:30ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο26/03/1612:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-2
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΦΑΝΩΝΚυριακή27/03/1617:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-4
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΧΑΛΚΗΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή27/03/1617:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή27/03/1617:00ΡΑΔΟΣ Μ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)3-4
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή27/03/1617:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-5
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή27/03/1617:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΔΑΚ ΚΑΡΠΑΘΟΥΣάββατο02/04/1613:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ.3-1
ΧΑΛΚΗ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή03/04/1617:00ΡΑΔΟΣ Μ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-1
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή03/04/1617:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή03/04/1617:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)5-1
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή03/04/1617:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή03/04/1617:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΕΥΚΛΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο09/04/1617:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-3
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο09/04/1617:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-3
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣΦΑΝΩΝΣάββατο09/04/1617:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΣάββατο09/04/1617:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-3
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο09/04/1617:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΡΑΔΟΣ Μ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή10/04/1617:00ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣάββατο16/04/1600:003-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο16/04/1617:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο16/04/1617:00ΡΑΔΟΣ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-2
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο16/04/1617:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΣΑΛΑΚΟΥΚυριακή17/04/1617:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-2
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΚΗΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή17/04/1617:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-3