Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Anek
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
K-14 A Όμιλος

K-14 Β Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο19/11/2211:00ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ.2-11
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο19/11/2211:00Αναβλήθηκε
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή20/11/2211:00ΛΟΞΑΣ Α.1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή20/11/2213:00ΝΤΑΚΟ Κ.5-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΠαρασκευή25/11/2218:30ΝΤΑΚΟ Κ.4-1
ΧΑΛΚΗ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο26/11/2211:30ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ Β.0-4
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο26/11/2213:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.9-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή27/11/2211:00ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ.1-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο03/12/2211:00
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή04/12/2211:00
Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή04/12/2211:00
ΕΥΚΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή04/12/2211:30


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΧΑΛΚΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΧΑΛΚΗ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΥΚΛΗΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΕΥΚΛΗΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΧΑΛΚΗ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΧΑΛΚΗ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΧΑΛΚΗ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΧΑΛΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΧΑΛΚΗ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΧΑΛΚΗ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ