Kounia bella
Blue Star Ferries
Dodekanisos seaways
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
K-12 2ος Ομιλος

<< K-12 1ος Ομιλος
K-12 3ος Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή30/10/2209:450-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΧΑΛΚΗΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή30/10/2209:454-1
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή30/10/2212:153-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή30/10/2212:150-3
Ρεπό: ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΧΑΛΚΗΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή13/11/2209:454-1
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή13/11/2209:453-6
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή13/11/2211:003-6
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο18/02/2311:004-2
Ρεπό: ΙΠΠΟΤΕΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ Β ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή27/11/2209:453-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή27/11/2209:451-3
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή27/11/2209:451-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή27/11/2212:150-3
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή18/12/2209:303-6
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή18/12/2210:453-5
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή18/12/2212:000-3 α.α.
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΧΑΛΚΗΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή18/12/2212:005-2
Ρεπό: ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/02/2309:453-0
ΧΑΛΚΗ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή12/02/2309:451-4
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή12/02/2309:451-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/02/2312:152-1
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΦΑΝΩΝΚυριακή15/01/2309:454-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΦΑΝΩΝΚυριακή15/01/2311:003-0
ΧΑΛΚΗ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή15/01/2311:002-5
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠέμπτη19/01/2318:001-4
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο18/02/2312:152-4
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο25/02/2309:453-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο25/02/2312:154-1
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο25/02/2312:150-3 α.α.
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή19/03/2309:454-2
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή19/03/2311:001-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή19/03/2312:153-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/03/2317:303-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή26/03/2309:452-1
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή26/03/2311:002-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή26/03/2312:153-2
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή26/03/2312:153-0 α.α.
Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ