Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Anek
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
K-12 3ος Ομιλος

<< K-12 2ος Ομιλος
K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 1ος Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΒΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή30/10/2209:453-3
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΟΡΦΕΑΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή30/10/2211:004-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΡΟΔΟΣ ΒΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή30/10/2211:001-4
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή30/10/2211:003-6
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή30/10/2212:151-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΟΣ Β - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή13/11/2209:451-1
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή13/11/2209:452-2
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή13/11/2211:002-5
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή13/11/2212:154-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή13/11/2212:15Αναβλήθηκε


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΡΟΔΟΣ ΒΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή27/11/2211:000-3
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή27/11/2211:001-0
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή27/11/2212:152-4
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή27/11/2212:151-5


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β
ΡΟΔΟΣ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΡΟΔΟΣ Β
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΙΑΛΥΣΟΣ 2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ 2
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΟΣ Β
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΟΣ Β - ΙΑΛΥΣΟΣ 2
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΟΣ Β - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 2
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΡΟΔΟΣ Β
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΟΡΦΕΑΣ 2