Kounia bella
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Dodekanisos seaways

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Α Κατηγορία Blue Star Ferries


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΠαρασκευή22/09/2316:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο23/09/2312:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΣΙΜΙΔΗΣ Β., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-4
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο23/09/2316:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-3
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο23/09/2316:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο23/09/2316:45ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή24/09/2312:30ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ., ΜΑΡΙΝΟΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή24/09/2313:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη27/09/2316:45ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Μ., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΒΑΤΙΟΥΣάββατο30/09/2316:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο30/09/2316:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο30/09/2316:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο30/09/2318:15ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΖΗΠΑΡΙΚυριακή01/10/2312:30ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΣΙΜΙΔΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή01/10/2313:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή01/10/2316:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΛΙΝΔΟΥΤρίτη03/10/2313:15ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο07/10/2310:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Μ.2-2
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο07/10/2312:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ., ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-4
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο07/10/2316:15ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-1
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο07/10/2316:15ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-5
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο07/10/2316:15ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-2
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο07/10/2316:15ΣΙΜΙΔΗΣ Β., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο07/10/2316:15ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο07/10/2316:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή13/10/2316:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο14/10/2312:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΣΙΜΙΔΗΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)6-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο14/10/2316:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο14/10/2316:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο14/10/2316:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)6-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο14/10/2316:15ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)5-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή15/10/2313:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή15/10/2313:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο21/10/2311:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Μ., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-1
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο21/10/2312:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΒΕΡΟΙΟΣ Γ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)4-3
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο21/10/2312:30ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο21/10/2316:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-2
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο21/10/2316:00ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-5
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο21/10/2316:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο21/10/2316:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ Ε.Α.Κ.Κυριακή22/10/2313:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο28/10/2316:00ΖΗΣΙΟΣ-ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ., ΒΕΡΟΙΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο28/10/2316:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο28/10/2316:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο28/10/2316:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΦΑΝΩΝΣάββατο28/10/2316:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο28/10/2316:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)1-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΩΛΙΝΔΟΥΚυριακή29/10/2313:30ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)7-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΠέμπτη02/11/2313:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΒΕΡΟΙΟΣ Γ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο04/11/2315:00ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο04/11/2315:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΒΑΤΙΟΥΣάββατο04/11/2315:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-1
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο04/11/2315:00ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-2
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο04/11/2315:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή05/11/2312:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ Α., ΒΕΡΟΙΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤρίτη07/11/2313:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)5-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΕ.Α.Κ.Σάββατο27/01/2420:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο11/11/2312:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Δ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο11/11/2312:30ΖΗΣΙΟΣ-ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΒΕΡΟΙΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο11/11/2314:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο11/11/2314:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο11/11/2314:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο11/11/2314:45ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤρίτη14/11/2312:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-2
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤρίτη14/11/2315:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο18/11/2314:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-4
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο18/11/2314:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΛΙΝΔΟΥΣάββατο18/11/2314:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο18/11/2314:45ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΠΑΣΤΙΔΑΤρίτη21/11/2313:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩΕ.Α.Κ.Τρίτη21/11/2313:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)4-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη29/11/2314:45ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Μ., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΖΗΠΑΡΙΠαρασκευή08/12/2312:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΜΑΡΙΝΟΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο25/11/2314:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο25/11/2314:45ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο25/11/2314:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο25/11/2314:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο25/11/2318:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)0-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΛΙΝΔΟΥΤρίτη28/11/2312:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)2-0
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΤρίτη28/11/2314:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΕΡΟΙΟΣ Γ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΤρίτη28/11/2317:00ΖΗΣΙΟΣ-ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΜΑΡΙΝΟΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο02/12/2314:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο02/12/2314:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΛΑΡΔΟΥΣάββατο02/12/2314:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο02/12/2314:45ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή03/12/2314:45ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΖΗΠΑΡΙΚυριακή03/12/2318:00ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ Α., ΒΕΡΟΙΟΣ Γ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤρίτη05/12/2313:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)4-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη06/12/2313:30ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Μ., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.2-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο09/12/2312:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Δ., ΒΕΡΟΙΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο09/12/2314:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΛΙΝΔΟΥΣάββατο09/12/2314:45ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-5
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο09/12/2314:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-2
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο09/12/2314:45ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο09/12/2319:00ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΔευτέρα11/12/2312:00ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΜΑΛΩΝΑΣΤρίτη12/12/2312:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)0-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη13/12/2314:15ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Μ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.2-2
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΛΙΝΔΟΥΠέμπτη14/12/2312:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΩΕ.Α.Κ.Πέμπτη14/12/2313:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΟΣΧΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)6-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο16/12/2312:30ΖΗΣΙΟΣ-ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΒΕΡΟΙΟΣ Γ., ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο16/12/2314:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο16/12/2314:45ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)6-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο16/12/2314:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο16/12/2314:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΛΑΡΔΟΥΤρίτη19/12/2313:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΤετάρτη20/12/2314:45ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΒΕΡΟΙΟΣ Γ., ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-4
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤετάρτη20/12/2314:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-3
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΜΑΛΩΝΑΣΤετάρτη20/12/2314:45ΜΟΣΧΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-8
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΒΑΤΙΟΥΤετάρτη20/12/2314:45ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Τετάρτη20/12/2314:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΣΤΙΔΑΤετάρτη20/12/2314:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)4-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Τετάρτη20/12/2319:15ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο06/01/2414:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο06/01/2414:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο06/01/2414:45ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο06/01/2414:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ Ε.Α.Κ.Σάββατο06/01/2419:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΤρίτη09/01/2416:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΒΕΡΟΙΟΣ Γ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΖΗΠΑΡΙΤρίτη09/01/2417:00ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Δ., ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)7-3
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΛΙΝΔΟΥΤετάρτη31/01/2415:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠαρασκευή12/01/2419:15ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΖΗΠΑΡΙΣάββατο13/01/2412:30ΖΗΣΙΟΣ-ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΒΕΡΟΙΟΣ Γ., ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-2
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο13/01/2414:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο13/01/2414:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΛΑΡΔΟΥΣάββατο13/01/2414:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο13/01/2414:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)5-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΒΑΤΙΟΥΤρίτη16/01/2412:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΕ.Α.Κ.Τρίτη16/01/2413:15ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΗΓΑΔΙΩΝΠαρασκευή19/01/2412:45ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ.1-1
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο20/01/2414:45ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-3
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο20/01/2414:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο20/01/2414:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο20/01/2414:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΜΑΡΙΤΣΩΝΤρίτη23/01/2412:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΤετάρτη24/01/2414:45ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΙΝΟΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-0
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΠέμπτη29/02/2421:30ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ Α., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΜΑΡΙΝΟΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)Αναβλήθηκε


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ3-0 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο27/01/2414:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΛΑΡΔΟΥΣάββατο27/01/2414:45ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο27/01/2414:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο27/01/2414:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή28/01/2414:45ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΤρίτη30/01/2413:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη31/01/2419:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ0-3 α.α.
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΕ.Α.Κ.Σάββατο03/02/2415:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΒΑΤΙΟΥΣάββατο03/02/2415:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-4
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο03/02/2415:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-0
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή04/02/2412:15ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Δ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή04/02/2412:30ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΜΑΡΙΝΟΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤρίτη06/02/2412:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη07/02/2413:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ.3-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ3-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο10/02/2412:30ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Δ., ΒΕΡΟΙΟΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο10/02/2415:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-3
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο10/02/2415:00ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο10/02/2415:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-2
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο10/02/2418:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)2-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΟΣΚΙΝΟΥΤρίτη13/02/2413:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΜΑΡΙΤΣΩΝΤρίτη13/02/2413:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ0-3 α.α.
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο17/02/2413:00ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Δ., ΒΕΡΟΙΟΣ Γ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΛΑΡΔΟΥΣάββατο17/02/2415:15ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΒΑΤΙΟΥΣάββατο17/02/2415:15ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο17/02/2415:15ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο17/02/2417:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΠΗΓΑΔΙΩΝΚυριακή18/02/2421:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Μ., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΠΑΣΤΙΔΑΤρίτη20/02/2412:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο24/02/2412:15ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ., ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-3
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο24/02/2415:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο24/02/2415:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο24/02/2415:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο24/02/2415:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο24/02/2419:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΤρίτη27/02/2412:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΠΑΟΚ ΚΩ0-3 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο02/03/2412:30
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο02/03/2415:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΛΑΡΔΟΥΣάββατο02/03/2415:30
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Ε.Α.Κ.Κυριακή03/03/2414:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή03/03/2415:30
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΒΑΤΙΟΥΤρίτη05/03/2412:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη06/03/2412:30


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΩ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ