ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (1η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 29/10/23 | 09:30 | 7-4 |
2. | K-16 (1η αγ.) | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 29/10/23 | 11:00 | 2-1 |
3. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 2-5 |
4. | K-16 (2η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τετάρτη | 01/11/23 | 15:15 | 3-2 |
5. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 0-2 |
6. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (2η αγ.) | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Σάββατο | 04/11/23 | 19:00 | 5-2 |
7. | K-16 (3η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 11:00 | 7-0 |
8. | K-14 Β Όμιλος (2η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Σάββατο | 11/11/23 | 12:00 | 3-0 α.α. |
9. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΘΕΟΛΟΓΟΥ | Κυριακή | 12/11/23 | 14:45 | 2-0 |
10. | K-16 (4η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 18/11/23 | 11:00 | 0-6 |
11. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 18/11/23 | 14:45 | 0-5 |
12. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (3η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 18/11/23 | 18:30 | 0-3 |
13. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΜΑΛΩΝΑΣ | Κυριακή | 26/11/23 | 14:45 | 6-0 |
14. | K-16 (6η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 11:00 | 0-6 |
15. | K-16 (5η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 09/12/23 | 11:00 | 3-0 |
16. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΜΑΣΣΑΡΩΝ | Κυριακή | 10/12/23 | 14:45 | 6-1 |
17. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (4η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Σάββατο | 16/12/23 | 10:00 | 2-4 |
18. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΝΙΣΥΡΟΥ | Τρίτη | 19/12/23 | 11:30 | 5-1 |
19. | K-16 (9η αγ.) | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 06/01/24 | 15:00 | 2-1 |
20. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΤΗΛΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Δευτέρα | 08/01/24 | 13:30 | 2-0 |
21. | K-14 Β Όμιλος (4η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τετάρτη | 10/01/24 | 15:30 | 1-3 |
22. | K-14 Β Όμιλος (8η αγ.) | ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Παρασκευή | 12/01/24 | 19:00 | 5-2 |
23. | K-14 Β Όμιλος (9η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 12:15 | 1-3 |
24. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 14:45 | 1-2 |
25. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (5η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 12:00 | 1-3 |
26. | K-14 Β Όμιλος (10η αγ.) | ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΘΕΟΛΟΓΟΥ | Σάββατο | 20/01/24 | 11:00 | 4-0 |
27. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΔΙΜΥΛΙΑΣ | Κυριακή | 21/01/24 | 14:45 | 6-3 |
28. | K-16 (12η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 27/01/24 | 11:00 | 2-1 |
29. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (6η αγ.) | ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 17:30 | 0-3 |
30. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΕΜΠΩΝΑΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 14:45 | 3-0 |
31. | K-16 (13η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 03/02/24 | 11:00 | 2-1 |
32. | K-14 Β Όμιλος (11η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 03/02/24 | 15:00 | 1-9 |
33. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | 2-4 |
34. | K-16 (10η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Παρασκευή | 09/02/24 | 16:00 | 0-1 |
35. | K-14 Β Όμιλος (12η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 11/02/24 | 11:30 | 0-3 α.α. |
36. | K-16 (14η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τετάρτη | 14/02/24 | 16:00 | 0-1 |
37. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (7η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Σάββατο | 17/02/24 | 13:30 | 1-4 |
38. | K-16 (15η αγ.) | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Σάββατο | 17/02/24 | 16:00 | 1-2 |
39. | K-14 Β Όμιλος (13η αγ.) | ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 18/02/24 | 11:00 | 3-0 α.α. |
40. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:15 | 6-0 |
41. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (8η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 10:30 | 5-2 |
42. | K-16 (16η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 11:00 | 0-2 |
43. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 25/02/24 | 14:00 | 0-3 |
44. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.) | ΤΗΛΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΤΗΛΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 11:45 | 5-0 |
45. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:30 | 0-4 |
46. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.) | ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Τετάρτη | 13/03/24 | 18:45 | 3-1 |
47. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Παρασκευή | 22/03/24 | 13:00 | 0-2 |
48. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (9η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 24/03/24 | 10:45 | 5-2 |
49. | K-16 (19η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τρίτη | 26/03/24 | 15:30 | 4-2 |
50. | K-16 (18η αγ.) | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:15 | |
51. | K-14 Β Όμιλος (1η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | 0-3 α.α. | ||||
52. | K-14 Β Όμιλος (3η αγ.) | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | 3-0 | ||||
53. | K-14 Β Όμιλος (5η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
54. | K-14 Β Όμιλος (6η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
55. | K-14 Β Όμιλος (7η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
56. | K-14 Β Όμιλος (14η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | 0-3 α.α. | ||||
57. | K-14 Β Όμιλος (15η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
58. | K-14 Β Όμιλος (16η αγ.) | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
59. | K-14 Β Όμιλος (17η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2 | 0-3 α.α. | ||||
60. | K-14 Β Όμιλος (18η αγ.) | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
61. | K-16 (7η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ | |||||
62. | K-16 (8η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
63. | K-16 (17η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ | 3-0 α.α. | ||||
64. | K-16 (20η αγ.) | ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | |||||
65. | K-16 (21η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | 3-0 α.α. | ||||
66. | K-16 (22η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | |||||
67. | K-16 (23η αγ.) | ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | |||||
68. | K-16 (25η αγ.) | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | |||||
69. | K-16 (26η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ |