ΙΠΠΟΤΕΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (1η φάση) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 2) | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 15/10/23 | 12:45 | 0-1 |
2. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (1η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΥΚΛΗΣ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Σάββατο | 28/10/23 | 15:30 | 2-5 |
3. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (1η φάση) | ΕΥΚΛΗΣ 2 - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 09:30 | |
4. | Γ Κατηγορία (2η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 3-1 |
5. | K-16 (1η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τρίτη | 31/10/23 | 15:00 | 5-1 |
6. | K-14 A Όμιλος (1η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 11:00 | 4-2 |
7. | Γ Κατηγορία (3η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 05/11/23 | 20:15 | 3-0 |
8. | Γ Κατηγορία (4η αγ.) | ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | Ε.Α.Κ. | Παρασκευή | 10/11/23 | 20:00 | 1-0 |
9. | K-14 A Όμιλος (2η αγ.) | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 11:00 | 1-5 |
10. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (2η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 12/11/23 | 10:45 | 3-0 |
11. | K-16 (4η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 18/11/23 | 11:00 | 0-6 |
12. | K-14 A Όμιλος (3η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 18/11/23 | 13:00 | 1-4 |
13. | Γ Κατηγορία (5η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 19/11/23 | 13:30 | 3-1 |
14. | K-14 A Όμιλος (4η αγ.) | Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 26/11/23 | 11:00 | 2-0 |
15. | Γ Κατηγορία (6η αγ.) | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΛΙΝΔΟΥ | Κυριακή | 26/11/23 | 14:45 | 0-5 |
16. | K-14 A Όμιλος (5η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 02/12/23 | 11:30 | 3-0 |
17. | Γ Κατηγορία (7η αγ.) | ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 03/12/23 | 11:30 | 0-1 |
18. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (3η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Κυριακή | 03/12/23 | 13:15 | 0-1 |
19. | K-16 (7η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 10/12/23 | 11:00 | 2-5 |
20. | K-16 (8η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 16/12/23 | 15:15 | 7-1 |
21. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (4η αγ.) | ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 17/12/23 | 09:30 | 3-1 |
22. | Γ Κατηγορία (9η αγ.) | ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 17/12/23 | 11:00 | 1-0 |
23. | K-14 A Όμιλος (7η αγ.) | ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | Ε.Α.Κ. | Τρίτη | 19/12/23 | 18:30 | 0-4 |
24. | K-14 A Όμιλος (8η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 06/01/24 | 17:30 | 0-2 |
25. | K-16 (9η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 07/01/24 | 10:00 | 0-9 |
26. | Γ Κατηγορία (10η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 07/01/24 | 17:45 | 3-0 |
27. | K-14 A Όμιλος (9η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 13/01/24 | 15:15 | 5-0 |
28. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (5η αγ.) | ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 14/01/24 | 09:30 | 3-0 α.α. |
29. | K-14 A Όμιλος (6η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΧΑΛΚΗ | Ε.Α.Κ. | Τρίτη | 16/01/24 | 17:00 | 3-0 |
30. | Γ Κατηγορία (8η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | Ε.Α.Κ. | Τετάρτη | 17/01/24 | 16:30 | 4-2 |
31. | K-14 A Όμιλος (10η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Σάββατο | 20/01/24 | 12:00 | 0-1 |
32. | Γ Κατηγορία (13η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Κυριακή | 21/01/24 | 13:15 | 0-3 α.α. |
33. | Γ Κατηγορία (14η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 28/01/24 | 18:30 | 5-1 |
34. | Γ Κατηγορία (15η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ | Ε.Α.Κ. | Παρασκευή | 02/02/24 | 17:30 | 8-0 |
35. | K-14 A Όμιλος (11η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 03/02/24 | 13:00 | 2-0 |
36. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (6η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 09:30 | 0-3 α.α. |
37. | K-14 A Όμιλος (12η αγ.) | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Πέμπτη | 15/02/24 | 18:45 | 3-0 α.α. |
38. | K-14 A Όμιλος (13η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 18/02/24 | 10:15 | 2-0 |
39. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (7η αγ.) | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 18/02/24 | 11:15 | 6-3 |
40. | Γ Κατηγορία (17η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 18/02/24 | 19:15 | 1-1 |
41. | K-14 A Όμιλος (14η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 24/02/24 | 11:00 | 6-1 |
42. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (8η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 13:00 | 1-3 |
43. | Γ Κατηγορία (18η αγ.) | ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 25/02/24 | 17:00 | 2-8 |
44. | Γ Κατηγορία (19η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ | Ε.Α.Κ. | Τετάρτη | 28/02/24 | 17:30 | 3-2 |
45. | K-14 A Όμιλος (15η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 11:30 | 1-2 |
46. | Γ Κατηγορία (20η αγ.) | ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 0-1 |
47. | Γ Κατηγορία (21η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 10/03/24 | 18:00 | 4-2 |
48. | Γ Κατηγορία (22η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 16/03/24 | 18:30 | 2-1 |
49. | Γ Κατηγορία (23η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Τετάρτη | 20/03/24 | 16:00 | 2-2 |
50. | K-14 A Όμιλος (16η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 23/03/24 | 12:00 | 6-0 |
51. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (9η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2 | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | 0-3 α.α. |
52. | Γ Κατηγορία (24η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 1-0 |
53. | K-14 A Όμιλος (17η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 30/03/24 | 15:30 | |
54. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (8η φάση) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:30 | |
55. | Γ Κατηγορία (25η αγ.) | ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 31/03/24 | 18:30 | |
56. | K-14 A Όμιλος (18η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣ | |||||
57. | K-16 (2η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ | 0-3 α.α. | ||||
58. | K-16 (3η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣ | 0-3 α.α. | ||||
59. | K-16 (5η αγ.) | ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ | 3-0 α.α. | ||||
60. | K-16 (10η αγ.) | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ | 3-0 α.α. | ||||
61. | K-16 (11η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | 0-3 α.α. | ||||
62. | K-16 (12η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | 0-3 α.α. | ||||
63. | K-16 (13η αγ.) | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ | 3-0 α.α. | ||||
64. | K-16 (14η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | 0-3 α.α. | ||||
65. | K-16 (15η αγ.) | ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΙΠΠΟΤΕΣ | 3-0 α.α. | ||||
66. | K-16 (16η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | 3-0 α.α. | ||||
67. | K-16 (17η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ | 3-0 α.α. | ||||
68. | K-16 (18η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
69. | K-16 (20η αγ.) | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | 3-0 α.α. | ||||
70. | K-16 (21η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | 0-3 α.α. | ||||
71. | K-16 (22η αγ.) | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ | 3-0 α.α. | ||||
72. | K-16 (23η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
73. | K-16 (24η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | 3-0 α.α. | ||||
74. | K-16 (25η αγ.) | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | 3-0 α.α. | ||||
75. | K-16 (26η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
76. | Γ Κατηγορία (1η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
77. | Γ Κατηγορία (12η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
78. | Γ Κατηγορία (16η αγ.) | AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ | 0-3 α.α. | ||||
79. | Γ Κατηγορία (27η αγ.) | ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ | 0-3 α.α. | ||||
80. | Γ Κατηγορία (28η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β | |||||
81. | Γ Κατηγορία (29η αγ.) | ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ | |||||
82. | Γ Κατηγορία (30η αγ.) | ΔΩΡΙΕΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ |