Kounia bella
Blue Star Ferries
Anek
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΙΠΠΟΤΕΣ

Πρώτο Προηγούμενο 120 από 191 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.K-12 2ος Ομιλος (1η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή30/10/2209:450-0
2.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ Ε.Α.Κ.Κυριακή06/11/2213:301-4
3.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Παρασκευή18/11/2214:303-5
4.K-14 Β Όμιλος (1η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο19/11/2213:302-5
5.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (1η φάση)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2209:30
6.K-14 Β Όμιλος (2η αγ.)ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο26/11/2211:000-0
7.K-12 2ος Ομιλος (3η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή27/11/2209:451-3
8.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή27/11/2212:001-2
9.K-14 Β Όμιλος (3η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο03/12/2213:00Αναβλήθηκε
10.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή04/12/2214:457-0
11.Κύπελλο Δωδεκανήσου (1η φάση)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΤΗΛΟΣΕ.Α.Κ.Παρασκευή09/12/2215:001-4
12.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ Ε.Α.Κ.Δευτέρα12/12/2212:151-3
13.K-12 2ος Ομιλος (4η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή18/12/2210:453-5
14.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΙΠΠΟΤΕΣΕ.Α.Κ.Κυριακή18/12/2215:002-3
15.K-14 Β Όμιλος (5η αγ.)ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΕ.Α.Κ.Σάββατο14/01/2313:0010-0
16.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΧΑΛΚΗΕ.Α.Κ.Κυριακή15/01/2313:450-4
17.K-12 2ος Ομιλος (6η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠέμπτη19/01/2318:001-4
18.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (2η φάση)ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΙΠΠΟΤΕΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/2309:30
19.K-14 Β Όμιλος (6η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΕ.Α.Κ.Κυριακή22/01/2311:004-1
20.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤετάρτη25/01/2315:006-1
21.K-14 Β Όμιλος (7η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο28/01/2311:303-1
22.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή29/01/2315:004-0
23.K-12 2ος Ομιλος (5η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή05/02/2309:45
24.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή05/02/2313:300-2
25.K-12 2ος Ομιλος (7η αγ.)ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
26.K-12 2ος Ομιλος (8η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
27.K-12 2ος Ομιλος (9η αγ.)ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
28.K-14 Β Όμιλος (4η αγ.)ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΙΠΠΟΤΕΣ
29.K-14 Β Όμιλος (8η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2
30.K-14 Β Όμιλος (9η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
31.K-14 Β Όμιλος (10η αγ.)ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ
32.K-14 Β Όμιλος (11η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
33.K-14 Β Όμιλος (12η αγ.)ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ
34.K-14 Β Όμιλος (13η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ
35.K-14 Β Όμιλος (14η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
36.K-14 Β Όμιλος (15η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣ
37.K-14 Β Όμιλος (16η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
38.K-14 Β Όμιλος (17η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΙΠΠΟΤΕΣ
39.K-14 Β Όμιλος (18η αγ.)ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
40.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
41.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.)ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΙΠΠΟΤΕΣ
42.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.)ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ
43.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
44.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.)ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
45.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ
46.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΙΠΠΟΤΕΣ
47.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
48.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
49.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ