Kounia bella
Βιβλίο
Dodekanisos seaways
Blue Star Ferries

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

Πρώτο Προηγούμενο 73 από 204 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (1η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή29/10/2312:002-2
2.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή29/10/2315:002-2
3.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (1η φάση)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΜΑΣΣΑΡΩΝΤετάρτη01/11/2314:300-5
4.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (2η αγ.)ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο04/11/2319:004-1
5.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΤΗΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΤΗΛΟΥΤρίτη07/11/2312:000-3
6.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή12/11/2314:450-2
7.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (3η φάση)ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/2312:30
8.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΔευτέρα20/11/2313:152-0
9.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο25/11/2315:001-4
10.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (3η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/12/2310:452-3
11.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (2η φάση)ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2312:35
12.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή03/12/2314:454-1
13.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή10/12/2314:456-1
14.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (4η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο16/12/2310:002-4
15.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή17/12/2314:451-4
16.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (5η αγ.)ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή14/01/2410:452-5
17.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΕΥΚΛΗΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή14/01/2414:451-1
18.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (5η φάση)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΛΙΝΔΟΥΚυριακή21/01/2410:00
19.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή21/01/2414:451-4
20.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΤΗΛΟΣΜΑΣΣΑΡΩΝΠαρασκευή26/01/2413:305-0
21.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (6η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή04/02/2413:153-2
22.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή04/02/2415:000-1
23.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (6η φάση)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή11/02/2409:45
24.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΝΙΣΥΡΟΥΠέμπτη15/02/2411:302-2
25.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (7η αγ.)ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΦΑΝΩΝΚυριακή18/02/2410:001-4
26.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (8η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο24/02/2411:450-3
27.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή25/02/2415:303-0
28.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή03/03/2415:300-0
29.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (7η φάση)ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/03/2412:30
30.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.)ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή10/03/2415:300-4
31.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή24/03/2416:002-2
32.Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (9η αγ.)ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΛΙΝΔΟΥΠέμπτη28/03/2419:154-1
33.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή31/03/2417:000-0
34.K-12 ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (1η φάση)ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΜΑΣΣΑΡΩΝΠαρασκευή05/04/2419:004-1
35.K-12 ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (2η φάση)ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή14/04/2415:001-2
36.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (9η φάση)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΛΑΡΔΟΥΚυριακή21/04/2410:00