Kounia bella
Blue Star Ferries
Anek
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΧΑΛΚΗ

Πρώτο Προηγούμενο 190 από 191 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.K-12 2ος Ομιλος (1η αγ.)ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΧΑΛΚΗΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή30/10/2209:454-1
2.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (1η φάση)ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΧΑΛΚΗΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο05/11/2212:30
3.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΧΑΛΚΗΨΙΝΘΟΥΚυριακή06/11/2215:004-2
4.K-12 2ος Ομιλος (2η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΧΑΛΚΗΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή13/11/2209:454-1
5.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή13/11/2214:451-4
6.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (1η φάση)ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2209:30
7.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΧΑΛΚΗΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή20/11/2214:450-2
8.K-14 A Όμιλος (2η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο26/11/2211:300-4
9.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή27/11/2211:455-0
10.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (2η φάση)ΧΑΛΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή04/12/2211:10
11.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΧΑΛΚΗΦΑΝΩΝΚυριακή04/12/2214:450-0
12.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΑΣ ΧΑΛΚΗΣΠαρασκευή16/12/2213:300-1
13.K-14 A Όμιλος (3η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο17/12/2211:150-3
14.K-12 2ος Ομιλος (4η αγ.)ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΧΑΛΚΗΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή18/12/2212:005-2
15.K-14 A Όμιλος (4η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή08/01/2311:300-4
16.K-14 A Όμιλος (5η αγ.)ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΧΑΛΚΗΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο14/01/2311:304-0
17.K-12 2ος Ομιλος (6η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή15/01/2311:002-5
18.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΧΑΛΚΗΕ.Α.Κ.Κυριακή15/01/2313:450-4
19.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο21/01/2315:151-2
20.K-14 A Όμιλος (6η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΧΑΛΚΗΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή22/01/2311:301-0
21.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (2η φάση)ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΧΑΛΚΗΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/2311:30
22.K-14 A Όμιλος (7η αγ.)ΧΑΛΚΗ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο28/01/2311:300-9
23.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΧΑΛΚΗΝΙΣΥΡΟΥΠέμπτη02/02/2311:303-1
24.K-12 2ος Ομιλος (5η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή05/02/2309:45
25.K-14 A Όμιλος (8η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΕΥΚΛΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή05/02/2311:00Αναβλήθηκε
26.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή05/02/2315:001-1
27.K-12 2ος Ομιλος (7η αγ.)ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
28.K-12 2ος Ομιλος (8η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
29.K-12 2ος Ομιλος (9η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
30.K-14 A Όμιλος (1η αγ.)ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΧΑΛΚΗ
31.K-14 A Όμιλος (9η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
32.K-14 A Όμιλος (10η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
33.K-14 A Όμιλος (11η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΧΑΛΚΗ
34.K-14 A Όμιλος (12η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
35.K-14 A Όμιλος (13η αγ.)ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
36.K-14 A Όμιλος (14η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
37.K-14 A Όμιλος (15η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
38.K-14 A Όμιλος (16η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΧΑΛΚΗ
39.K-14 A Όμιλος (17η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΧΑΛΚΗ
40.K-14 A Όμιλος (18η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
41.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
42.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗ
43.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
44.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΚΗ
45.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
46.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.)ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΧΑΛΚΗ
47.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΙΠΠΟΤΕΣ
48.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.)ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΧΑΛΚΗ
49.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
50.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.)ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΧΑΛΚΗ