ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (2η αγ.) | ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Κυριακή | 17/09/23 | 16:00 | 1-1 | |
2. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (3η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 24/09/23 | 16:00 | 4-0 |
3. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (4η αγ.) | ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Κυριακή | 01/10/23 | 16:00 | 0-3 | |
4. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (1η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Τετάρτη | 04/10/23 | 15:00 | 4-1 |
5. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (5η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Σάββατο | 07/10/23 | 16:00 | 1-1 |
6. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (6η αγ.) | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΠΥΛΙΟΥ | Σάββατο | 14/10/23 | 16:00 | 2-3 |
7. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (1η φάση) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 22/10/23 | 09:30 | |
8. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (7η αγ.) | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Κυριακή | 22/10/23 | 15:00 | 0-1 | |
9. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) (1η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Σάββατο | 28/10/23 | 18:00 | 1-4 |
10. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (1η φάση) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 11:30 | |
11. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (8η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Δευτέρα | 30/10/23 | 15:00 | 0-0 |
12. | K-14 A Όμιλος (1η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | Ε.Α.Κ. | Παρασκευή | 03/11/23 | 18:00 | 8-0 |
13. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (9η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 14:30 | 1-0 | |
14. | K-16 (3η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 11/11/23 | 12:00 | 9-0 |
15. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (10η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 3-1 |
16. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) (2η αγ.) | ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 12/11/23 | 10:45 | 1-1 |
17. | K-14 A Όμιλος (2η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 12/11/23 | 12:15 | 11-0 |
18. | K-16 (1η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | Ε.Α.Κ. | Πέμπτη | 16/11/23 | 16:00 | 5-1 |
19. | K-14 A Όμιλος (3η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 18/11/23 | 11:00 | 0-5 |
20. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (3η φάση) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 19/11/23 | 09:30 | |
21. | K-16 (4η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 19/11/23 | 11:00 | 4-1 |
22. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (11η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 0-1 | |
23. | K-14 A Όμιλος (4η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 25/11/23 | 11:00 | 5-0 |
24. | K-16 (5η αγ.) | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 25/11/23 | 13:00 | 0-0 |
25. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (12η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 1-1 |
26. | K-16 (6η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 02/12/23 | 13:15 | 2-2 |
27. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) (3η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Κυριακή | 03/12/23 | 09:30 | 1-4 |
28. | K-14 A Όμιλος (5η αγ.) | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 11:00 | 0-7 |
29. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (2η φάση) | ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 11:45 | |
30. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (13η αγ.) | ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 0-0 | |
31. | K-14 A Όμιλος (6η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 09/12/23 | 19:00 | 0-1 |
32. | K-16 (7η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 11:00 | 2-6 |
33. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (4η φάση) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 11:30 | |
34. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (14η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 4-0 |
35. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ6 (1η φάση) | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 16/12/23 | 13:15 | |
36. | K-16 (8η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 16/12/23 | 15:15 | 7-1 |
37. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (15η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 1-1 | |
38. | K-14 A Όμιλος (7η αγ.) | Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Δευτέρα | 18/12/23 | 18:00 | 1-3 |
39. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (16η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Τετάρτη | 20/12/23 | 15:00 | 0-0 |
40. | K-14 A Όμιλος (8η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 06/01/24 | 17:30 | 0-2 |
41. | K-16 (9η αγ.) | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Κυριακή | 07/01/24 | 11:00 | 1-3 |
42. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (17η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 07/01/24 | 15:00 | 0-1 |
43. | K-16 (10η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 13/01/24 | 10:00 | 7-0 |
44. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) (5η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 10:45 | 2-1 |
45. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (18η αγ.) | ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 14:00 | 1-1 | |
46. | K-16 (11η αγ.) | ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΣΥΜΗ | Σάββατο | 20/01/24 | 11:00 | 0-8 |
47. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (5η φάση) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΛΙΝΔΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 10:00 | |
48. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (19η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 21/01/24 | 15:00 | 3-1 |
49. | K-14 A Όμιλος (10η αγ.) | ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Ε.Α.Κ. | Πέμπτη | 25/01/24 | 20:15 | 0-7 |
50. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (3η φάση) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | Β ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Κυριακή | 28/01/24 | 09:45 | |
51. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (20η αγ.) | ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 15:00 | 0-2 | |
52. | K-16 (13η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 03/02/24 | 11:00 | 2-1 |
53. | K-14 A Όμιλος (11η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 04/02/24 | 11:00 | 0-8 |
54. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (21η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | 4-0 |
55. | K-14 A Όμιλος (12η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 11/02/24 | 10:45 | 9-1 |
56. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (6η φάση) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΜΑΣΣΑΡΩΝ | Κυριακή | 11/02/24 | 10:45 | |
57. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (22η αγ.) | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Κυριακή | 11/02/24 | 15:00 | 0-3 | |
58. | K-14 A Όμιλος (13η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 18/02/24 | 10:30 | 1-4 |
59. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (23η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 18/02/24 | 13:30 | 2-1 |
60. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) (6η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 18/02/24 | 13:45 | 1-4 |
61. | K-14 A Όμιλος (9η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΧΑΛΚΗ | Ε.Α.Κ. | Τετάρτη | 21/02/24 | 19:00 | 12-1 |
62. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) (4η αγ.) | ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Παρασκευή | 23/02/24 | 15:15 | 3-0 |
63. | K-16 (16η αγ.) | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 17:00 | 1-6 |
64. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (24η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 25/02/24 | 11:00 | 0-0 |
65. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (4η φάση) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 25/02/24 | 11:45 | |
66. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (2η φάση) | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 1) | Ε.Α.Κ. | Τετάρτη | 28/02/24 | 15:00 | 0-7 |
67. | K-14 A Όμιλος (14η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 02/03/24 | 13:00 | 6-0 |
68. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ6 (2η φάση) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Σάββατο | 02/03/24 | 13:00 | |
69. | K-16 (17η αγ.) | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 02/03/24 | 15:30 | 0-2 |
70. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (25η αγ.) | ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:00 | 1-0 | |
71. | K-14 A Όμιλος (15η αγ.) | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 11:00 | 2-1 |
72. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (7η φάση) | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 09:30 | |
73. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (26η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:00 | 3-0 |
74. | K-16 (18η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | Ε.Α.Κ. | Τετάρτη | 13/03/24 | 16:30 | 0-0 |
75. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (27η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 15:00 | 2-1 |
76. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (3η φάση) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Τετάρτη | 20/03/24 | 16:00 | 2-1 |
77. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) (7η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 13:15 | 4-1 |
78. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (28η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 15:00 | 0-2 |
79. | K-14 A Όμιλος (16η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 5-0 |
80. | K-16 (19η αγ.) | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | 1-1 |
81. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (5η φάση) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:30 | |
82. | K-16 (20η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 30/03/24 | 11:30 | |
83. | K-14 A Όμιλος (17η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 30/03/24 | 15:30 | |
84. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (8η φάση) | ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 10:30 | |
85. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (29η αγ.) | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | |
86. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (4η φάση) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ ((ΝΙΚΗΤΗΣ 1)) | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Τετάρτη | 03/04/24 | 16:00 | |
87. | K-16 (14η αγ.) | ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΠΕΡΙΟΥ ΚΑΡΠΑΘ | Παρασκευή | 05/04/24 | 16:00 | |
88. | K-14 A Όμιλος (18η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | |||||
89. | K-16 (12η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | 0-3 α.α. | ||||
90. | K-16 (21η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | 0-3 α.α. | ||||
91. | K-16 (22η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | |||||
92. | K-16 (23η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | |||||
93. | K-16 (24η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ | |||||
94. | K-16 (25η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | 3-0 α.α. | ||||
95. | K-16 (26η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | |||||
96. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (30η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. | |||||
97. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (31η αγ.) | ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | |||||
98. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (32η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | |||||
99. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (33η αγ.) | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | |||||
100. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (34η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ |