Kounia bella
Βιβλίο
Dodekanisos seaways
Blue Star Ferries

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 937 από 13383 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 2006
Σωματείο: Α.Ε.Ρ.Α.


Στατιστικά

Α.Ε.Ρ.Α., αγωνιστική περίοδος 2023-2024

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
10000828'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
83'---

Α.Ε.Ρ.Α., αγωνιστική περίοδος 2022-2023

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
210001593'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
76'---

Α.Ε.Ρ.Α., αγωνιστική περίοδος 2021-2022

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000403'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

Α.Ε.Ρ.Α., αγωνιστική περίοδος 2019-20

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
3000122'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
41'---

Α.Ε.Ρ.Α., αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000043'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Γ ΚατηγορίαΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β12-11-231-2Γκολ!88'
2.Γ ΚατηγορίαΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ22-11-235-0Γκολ!90'
3.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos SeawaysΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.14-02-241-645'
4.Γ ΚατηγορίαΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β18-02-240-5Γκολ!Γκολ!45'
5.Γ ΚατηγορίαΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ20-02-246-1Γκολ!90'
6.Γ ΚατηγορίαΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β03-03-241-190'
7.Γ ΚατηγορίαΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ10-03-244-076'
8.Γ ΚατηγορίαΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β13-03-240-559'
9.Γ ΚατηγορίαΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β16-03-247-0Γκολ!Γκολ!Γκολ!Γκολ!55'
10.Γ ΚατηγορίαΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β24-03-241-090'
11.Γ ΚατηγορίαΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ27-03-245-1Γκολ!90'
12.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos SeawaysΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ε.Ρ.Α.10-04-241-2-
13.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos SeawaysΑ.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 17-04-243-0-
14.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos SeawaysΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.29-04-241-210'
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
15.SUPER CUP Γεώργιος ΤσοπανάκηςΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.23-10-221-2-
16.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 01-11-225-1-
17.Γ ΚατηγορίαΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β06-11-223-090'
18.Γ ΚατηγορίαΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - AO ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ13-11-227-1Γκολ!90'
19.Γ ΚατηγορίαΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β20-11-221-090'
20.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - Α.Ε.Ρ.Α.26-11-220-2-
21.Γ ΚατηγορίαΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ27-11-222-1Γκολ!90'
22.Γ ΚατηγορίαΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β04-12-222-090'
23.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.07-12-221-433'
24.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ10-12-224-018'
25.Γ ΚατηγορίαΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β07-01-236-0Γκολ!Γκολ!90'
26.Γ ΚατηγορίαΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β15-01-232-3Γκολ!90'
27.Γ ΚατηγορίαΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β29-01-230-146'
28.Γ ΚατηγορίαΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ05-02-236-0Γκολ!26'
29.Γ ΚατηγορίαΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Β14-02-234-2Γκολ!Γκολ!90'
30.Γ ΚατηγορίαΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ22-02-231-089'
31.Γ ΚατηγορίαΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ14-03-233-0Γκολ!79'
32.Γ ΚατηγορίαΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β19-03-230-1Γκολ!90'
33.Γ ΚατηγορίαΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ26-03-236-0Γκολ!Γκολ!Γκολ!90'
34.Γ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β09-04-230-463'
35.Γ ΚατηγορίαΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.13-04-236-1Γκολ!Γκολ!Γκολ!69'
36.Γ ΚατηγορίαΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β19-04-230-5Γκολ!Γκολ!Γκολ (με πέναλτυ)!90'
37.Γ ΚατηγορίαΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΔΩΡΙΕΑΣ23-04-234-0Γκολ!Γκολ!90'
38.Γ ΚατηγορίαΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β30-04-234-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
39.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.10-10-211-0-
40.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 16-10-216-08'
41.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.23-10-210-3-
42.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ30-10-211-01'
43.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.06-11-211-0-
44.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ13-11-212-0-
45.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ20-11-212-012'
46.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.27-11-210-283'
47.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 04-12-218-2-
48.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΛΕΡΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.08-12-210-290'
49.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.12-12-211-390'
50.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ18-12-211-0-
51.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ22-01-221-0-
52.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.29-01-220-1-
53.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ05-02-223-1-
54.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.12-02-220-2-
55.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ19-02-220-1-
56.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.09-03-220-1-
57.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ12-03-227-0-
58.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.16-03-221-0-
59.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.19-03-221-71'
60.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.02-04-220-1-
61.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.05-04-220-27'
62.Αγώνες Κατάταξης Ανόδου Α Κατηγορίας Blue Star FerriesΑ.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ09-04-220-2-
63.Αγώνες Κατάταξης Ανόδου Α Κατηγορίας Blue Star FerriesΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.13-04-221-030'
64.Αγώνες Κατάταξης Ανόδου Α Κατηγορίας Blue Star FerriesΑ.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ16-04-222-1-
65.Αγώνες Κατάταξης Ανόδου Α Κατηγορίας Blue Star FerriesΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.20-04-222-010'
66.Αγώνες Κατάταξης Ανόδου Α Κατηγορίας Blue Star FerriesΑ.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ27-04-221-238'
67.Αγώνες Κατάταξης Ανόδου Α Κατηγορίας Blue Star FerriesΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.29-04-221-133'
Αγωνιστική Περίοδος 2019-20
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
68.K-16Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣ20-10-197-1Γκολ!52'
69.K-14 A ΌμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ09-11-195-0Γκολ!Γκολ!70'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
70.K-14 B ΌμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ30-03-1912-043'