Blue Star Ferries
Anek
Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κύπελλο Δωδεκανήσου

Κύπελλο Δωδεκανήσου Ομιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 13)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 14)
ΧΑΛΚΗ - ΕΥΚΛΗΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 6)ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή07/10/1816:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-4
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 4)Ε.Α.Κ.Παρασκευή12/10/1819:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-4
ΝΗΡΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 10)ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο13/10/1815:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-4
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 3)Ε.Α.Κ.Σάββατο13/10/1819:00ΚΑΖΑΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 11)Ε.Α.Κ.Κυριακή14/10/1813:00ΚΑΖΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 1 )ΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή14/10/1815:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-3
ΘΥΕΛΛΑ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 2)ΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή14/10/1815:30ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-1 (πεν: 4-3)
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 5)ΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή14/10/1815:30ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-5
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 7)ΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή14/10/1815:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-3
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 9)ΦΑΝΩΝΚυριακή14/10/1815:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ (ΝΙΚΗΤΗΣ 12)ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή14/10/1815:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΤΗΛΟΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 8)ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΤετάρτη17/10/1813:30Αναβλήθηκε


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
(ΝΙΚΗΤΗΣ 8-ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.)
(ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ Α.Α.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΑΛΥΘΙΩΝΤετάρτη24/10/1815:30
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΕ.Α.Κ.Τετάρτη24/10/1817:00
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Τετάρτη31/10/1800:00
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΤετάρτη31/10/1800:00
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΤετάρτη07/11/1800:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΤετάρτη07/11/1800:00
ΘΥΕΛΛΑ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤετάρτη14/11/1800:00
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.Τετάρτη14/11/1800:00
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΤετάρτη21/11/1800:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη21/11/1800:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΤετάρτη28/11/1800:00
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΤετάρτη28/11/1800:00