Anek
Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κύπελλο Δωδεκανήσου

Κύπελλο Δωδεκανήσου Ομιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 13)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 14)
ΧΑΛΚΗ - ΕΥΚΛΗΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 6)ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή07/10/1816:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-4
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 4)Ε.Α.Κ.Παρασκευή12/10/1819:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-4
ΝΗΡΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 10)ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο13/10/1815:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-4
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 3)Ε.Α.Κ.Σάββατο13/10/1819:00ΚΑΖΑΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 11)Ε.Α.Κ.Κυριακή14/10/1813:00ΚΑΖΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 1 )ΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή14/10/1815:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-3
ΘΥΕΛΛΑ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 2)ΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή14/10/1815:30ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-1 (πεν: 4-3)
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 5)ΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή14/10/1815:30ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-5
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 7)ΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή14/10/1815:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-3
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 9)ΦΑΝΩΝΚυριακή14/10/1815:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ (ΝΙΚΗΤΗΣ 12)ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή14/10/1815:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΤΗΛΟΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 8)ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠέμπτη20/12/1814:15


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
(ΝΙΚΗΤΗΣ 8-ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.)
(ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ Α.Α.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΑΛΥΘΙΩΝΤετάρτη24/10/1815:30ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-5
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΕ.Α.Κ.Τετάρτη24/10/1817:00ΚΑΖΑΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-3
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥΤετάρτη31/10/1814:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-6
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΤετάρτη31/10/1814:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΘΥΕΛΛΑ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤετάρτη07/11/1814:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΑΡΧΙΠΟΛΗΣΤετάρτη07/11/1814:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-5
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΤετάρτη07/11/1815:00ΚΑΖΑΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-4
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΣΑΛΑΚΟΥΤετάρτη14/11/1814:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΠΟΛΛΩΝΩΝΤετάρτη21/11/1814:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-6
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τετάρτη21/11/1817:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-5
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Τετάρτη21/11/1819:00ΚΑΖΑΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΤετάρτη28/11/1814:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΠΑΣΤΙΔΑΤετάρτη28/11/1814:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-3