Βιβλίο
Blue Star Ferries
Anek
Δράση: Καπάκια
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-20
Κύπελλο Δωδεκανήσου

<< SUPER CUP Γεώργιος Τσοπανάκης
Κύπελλο Δωδεκανήσου Ομιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ (ΝΙΚΗΤΗΣ 1)ΜΑΛΩΝΑΣ0-3 α.α.
( ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ (Α.Α))
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 10)ΓΕΝΝΑΔΙΟΥΠαρασκευή11/10/1913:30ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 6)ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο12/10/1915:30ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 7)ΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο12/10/1915:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-1
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 12)ΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο12/10/1916:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-2
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 4)Ε.Α.Κ.Κυριακή13/10/1912:00ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-5
ΧΑΛΚΗ - ΤΗΛΟΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 2)ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή13/10/1913:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΛΑΖΟΣ Ε., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-5
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 9)Ε.Α.Κ.Κυριακή13/10/1915:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΜΑΧΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-1 (πεν: 3-1)
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ (ΝΙΚΗΤΗΣ 5)ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή13/10/1915:30ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-1
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 11)ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή13/10/1915:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1 (πεν: 4-3)
ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΕΥΚΛΗΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 3)Ε.Α.Κ.Κυριακή13/10/1918:00ΚΑΖΑΣ Α., ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 8)ΕΜΠΩΝΑΣΤετάρτη30/10/1915:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
(ΝΙΚΗΤΗΣ 8 - Α. Α)
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΤετάρτη16/10/1915:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)