Blue Star Ferries
Anek
Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-20
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 2ος Ομιλος

<< ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 1ος Ομιλος
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 3ος Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΦΑΝΩΝΣάββατο19/10/1910:001-3
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή20/10/1909:456-3
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή20/10/1911:004-4
ΧΑΛΚΗ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή20/10/1912:155-2
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή20/10/1912:151-4
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥΔευτέρα21/10/1918:002-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο26/10/1917:300-3
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο26/10/1918:450-3
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο26/10/1920:000-2
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή27/10/1912:002-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή27/10/1913:151-4
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή27/10/1913:153-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή10/11/1909:305-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή10/11/1910:452-5
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή10/11/1910:454-1
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή10/11/1912:002-2
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή10/11/1912:002-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή10/11/1912:003-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΠΑΣΤΙΔΑΠαρασκευή15/11/1917:452-2
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΠαρασκευή15/11/1919:000-3
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή17/11/1909:456-3
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή17/11/1911:004-3
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή17/11/1912:152-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΧΑΛΚΗ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΕΥΚΛΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΧΑΛΚΗ
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΧΑΛΚΗ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΧΑΛΚΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.