Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Anek
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-20
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 3ος Ομιλος

<< ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 2ος Ομιλος
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 1ος Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2 - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΦΑΝΩΝΣάββατο19/10/1910:005-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2ΦΑΝΩΝΣάββατο19/10/1911:002-5
ΑΕΡΑ 2 - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2ΦΑΝΩΝΣάββατο19/10/1911:000-1
ΟΡΦΕΑΣ 2 - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή20/10/1909:451-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή20/10/1909:453-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο26/10/1918:450-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή27/10/1909:302-5
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή27/10/1909:303-2
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή27/10/1910:454-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΕΡΑ 2ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή27/10/1912:003-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή10/11/1909:301-1
ΑΕΡΑ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή10/11/1909:305-2
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή10/11/1909:300-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή10/11/1910:452-5
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή10/11/1912:000-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΕΡΑ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΠαρασκευή15/11/1919:001-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή17/11/1912:151-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΑΕΡΑ 2
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2 - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2
ΑΕΡΑ 2 - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2
ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΕΡΑ 2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΕΡΑ 2 - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ 2 - ΙΑΛΥΣΟΣ 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΕΡΑ 2
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β