Δράση: Καπάκια
Anek
Blue Star Ferries
Βιβλίο
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Α Κατηγορία Blue Star Ferries


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΛΑΡΔΟΥΠέμπτη03/09/1512:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-0
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο05/09/1513:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο05/09/1517:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΡΑΔΟΣ Μ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΨΙΝΘΟΥΣάββατο05/09/1517:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-5
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο05/09/1517:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)6-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο05/09/1517:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-4
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή06/09/1515:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-7
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΤρίτη08/09/1513:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-6
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΛΙΝΔΟΥΠαρασκευή11/09/1514:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)6-1
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο12/09/1513:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΚΟΠΑΝΟΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο12/09/1517:00ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο12/09/1517:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΡΑΔΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-1
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΛΑΚΚΙΣάββατο12/09/1517:00ΓΚΟΓΚΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-4
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΒΑΤΙΟΥΣάββατο12/09/1517:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο12/09/1517:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)6-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο12/09/1517:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΤΖΙΡΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)2-0
Ρεπό: ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΤετάρτη16/09/1512:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΑΠΟΛΛΩΝΩΝΠέμπτη17/09/1513:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)4-1
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΠαρασκευή18/09/1513:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΠαρασκευή18/09/1517:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-4
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠαρασκευή18/09/1517:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΑΦΑΝΤΟΥΤρίτη22/09/1513:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤρίτη22/09/1517:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-1
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΨΙΝΘΟΥΤρίτη22/09/1517:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-0
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΛΑΚΚΙΠαρασκευή25/09/1514:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-4
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο26/09/1513:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΛΑΡΔΟΥΣάββατο26/09/1516:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο26/09/1516:30ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο26/09/1516:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-3
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο26/09/1516:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)6-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή27/09/1516:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-3
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΛΙΝΔΟΥΤρίτη29/09/1513:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-4
Ρεπό: ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΕ ΛΕΡΟΥΑΦΑΝΤΟΥΠέμπτη01/10/1513:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Παρασκευή02/10/1512:30ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)6-0
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΑΛΥΜΝΟΥΠαρασκευή02/10/1512:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-0
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο03/10/1512:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο03/10/1516:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο03/10/1516:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο03/10/1516:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)6-2
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο03/10/1516:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-6
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΛΑΚΚΙΠαρασκευή09/10/1511:15ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο10/10/1516:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)5-0
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΨΙΝΘΟΥΣάββατο10/10/1516:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΛΑΡΔΟΥΣάββατο10/10/1516:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο10/10/1516:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο10/10/1516:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο10/10/1516:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΠΙΤΣΑΡΗ Ε., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-5
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή11/10/1513:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)5-0
Ρεπό: ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΠαρασκευή16/10/1512:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-6
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠαρασκευή16/10/1512:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΖΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)4-0
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΠαρασκευή16/10/1512:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΥΛ. Γ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΠαρασκευή16/10/1516:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)6-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο17/10/1516:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο17/10/1516:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΡΑΔΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-1
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΛΙΝΔΟΥΣάββατο17/10/1516:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΒΑΤΙΟΥΣάββατο17/10/1516:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Παρασκευή23/10/1516:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-1
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο24/10/1516:00ΓΚΟΓΚΟΣ Δ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο24/10/1516:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΨΙΝΘΟΥΣάββατο24/10/1516:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΣ B., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-2
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο24/10/1516:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΛΑΡΔΟΥΣάββατο24/10/1516:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΚΑΖΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο24/10/1516:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-7
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο24/10/1516:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΡΑΔΟΣ Μ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-1
Ρεπό: ΑΕ ΛΕΡΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΔευτέρα26/10/1512:15ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΚΑΖΑΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-0
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΤετάρτη28/10/1513:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τετάρτη28/10/1513:00ΡΑΔΟΣ Μ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)5-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΛΙΝΔΟΥΤετάρτη28/10/1514:30ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΖΑΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤετάρτη28/10/1515:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-3
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη28/10/1515:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΒΑΤΙΟΥΤετάρτη28/10/1515:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-0
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΛΑΚΚΙΠαρασκευή30/10/1511:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1-2
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο31/10/1515:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο31/10/1515:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΡΑΔΟΣ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο31/10/1515:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο31/10/1515:00ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-2
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΨΙΝΘΟΥΣάββατο31/10/1515:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή01/11/1512:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Κ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΜΑΡΙΤΣΩΝΤρίτη03/11/1516:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-2
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΤετάρτη18/11/1514:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠαρασκευή06/11/1515:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΒΑΤΙΟΥΣάββατο07/11/1514:15ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο07/11/1515:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-4
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή08/11/1512:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή08/11/1512:15ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)6-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή08/11/1514:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή08/11/1515:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΑΖΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-0
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΛΑΚΚΙΔευτέρα09/11/1511:30ΓΚΟΓΚΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)0-7
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο14/11/1512:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο14/11/1514:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-2
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο14/11/1514:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο14/11/1514:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΑΖΑΣ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)7-1
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΨΙΝΘΟΥΣάββατο14/11/1514:45ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-2
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή15/11/1512:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΛΑΡΔΟΥΚυριακή15/11/1512:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-2
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή15/11/1514:45ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)5-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο21/11/1513:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο21/11/1514:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο21/11/1514:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)5-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΒΑΤΙΟΥΣάββατο21/11/1514:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο21/11/1514:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΑΖΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΛΑΡΔΟΥΣάββατο21/11/1514:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-3
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΛΑΚΚΙΔευτέρα23/11/1511:30ΓΚΟΓΚΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΜΑΡΙΤΣΩΝΤετάρτη25/11/1512:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο28/11/1514:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)6-2
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο28/11/1514:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΡΑΔΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-4
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο28/11/1514:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο28/11/1514:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-2
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΨΙΝΘΟΥΣάββατο28/11/1514:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΤρίτη01/12/1514:45ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-0
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΤετάρτη02/12/1513:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΑΠΟΛΛΩΝΩΝΤρίτη08/12/1513:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΡΑΔΟΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-0
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο05/12/1513:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-4
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο05/12/1514:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο05/12/1514:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-7
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΛΑΡΔΟΥΣάββατο05/12/1514:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο05/12/1514:45ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΛΑΚΚΙΔευτέρα07/12/1514:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΜΑΡΙΤΣΩΝΤρίτη08/12/1513:30ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΨΙΝΘΟΥΤετάρτη09/12/1512:00ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-0
Ρεπό: ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Παρασκευή11/12/1514:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΛΙΝΔΟΥΣάββατο12/12/1514:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο12/12/1514:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)7-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο12/12/1514:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή13/12/1513:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-2
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή13/12/1513:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)5-0
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΛΑΚΚΙΔευτέρα14/12/1511:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)3-4
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΔευτέρα14/12/1514:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΠέμπτη17/12/1513:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)3-0
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΑΛΥΜΝΟΥΠαρασκευή18/12/1513:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-1
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο19/12/1513:15ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο19/12/1514:45ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΛΑΡΔΟΥΣάββατο19/12/1514:45ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο19/12/1514:45ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο19/12/1514:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΨΙΝΘΟΥΤρίτη22/12/1513:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-2
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή03/01/1613:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΒΑΤΙΟΥΤρίτη05/01/1613:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΡΑΔΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΤετάρτη06/01/1614:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-4
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τετάρτη06/01/1614:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)7-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΛΙΝΔΟΥΤετάρτη06/01/1614:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΖΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-3
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΤετάρτη06/01/1614:45ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΛΑΚΚΙΔευτέρα11/01/1611:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)0-2
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΤρίτη02/02/1616:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)3-2
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο09/01/1612:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο09/01/1614:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο09/01/1614:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο09/01/1614:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-6
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο09/01/1614:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή10/01/1614:00ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΡΑΔΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-1
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΨΙΝΘΟΥΠέμπτη14/01/1613:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΛΑΡΔΟΥΤετάρτη20/01/1614:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
Ρεπό: ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΒΑΤΙΟΥΠαρασκευή15/01/1614:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)5-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο16/01/1614:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΛΑΡΔΟΥΚυριακή17/01/1614:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΛΙΝΔΟΥΚυριακή17/01/1614:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο30/01/1614:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΜΑΣΣΑΡΩΝΤρίτη16/02/1613:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΛΑΚΚΙΔευτέρα29/02/1611:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)0-3
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΠέμπτη03/03/1610:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-0
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο23/01/1614:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο23/01/1614:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-0
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο23/01/1614:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-1
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΨΙΝΘΟΥΚυριακή24/01/1614:45ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή24/01/1614:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΔευτέρα25/01/1613:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤρίτη26/01/1613:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤετάρτη17/02/1612:00ΚΑΖΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)7-0
Ρεπό: ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΨΙΝΘΟΥΣάββατο06/02/1615:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΛΑΡΔΟΥΣάββατο06/02/1615:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο06/02/1615:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο06/02/1617:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-1
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΛΑΚΚΙΔευτέρα08/02/1611:453-0 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΒΑΤΙΟΥΤρίτη09/02/1613:00ΡΑΔΟΣ Μ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΤετάρτη02/03/1600:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή24/04/1614:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-2
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο13/02/1614:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Κ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο13/02/1615:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο13/02/1615:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο13/02/1615:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-2
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο13/02/1615:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΨΙΝΘΟΥΣάββατο13/02/1615:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο13/02/1615:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)4-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΛΙΝΔΟΥΠέμπτη17/03/1613:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
Ρεπό: ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο20/02/1615:15ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΨΙΝΘΟΥΣάββατο20/02/1615:15ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΛΑΡΔΟΥΣάββατο20/02/1615:15ΡΑΔΟΣ Μ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο20/02/1615:15ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή21/02/1613:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)6-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή21/02/1613:30ΚΑΖΑΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-4
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΛΑΚΚΙΔευτέρα22/02/1611:30ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-3
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΠέμπτη17/03/1610:45ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤετάρτη24/02/1611:30ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)6-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΒΑΤΙΟΥΤετάρτη24/02/1615:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-3
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤετάρτη24/02/1615:15ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΡΑΔΟΣ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΤετάρτη24/02/1615:15ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΚΑΖΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΤετάρτη24/02/1615:15ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-2
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΤετάρτη24/02/1615:15ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΛΙΝΔΟΥΤετάρτη24/02/1615:15ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τετάρτη24/02/1615:15ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)4-0
Ρεπό: ΑΕ ΛΕΡΟΥ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο27/02/1613:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο27/02/1615:15ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-0
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΨΙΝΘΟΥΣάββατο27/02/1615:15ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-3
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή28/02/1612:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή28/02/1614:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΛΑΡΔΟΥΚυριακή28/02/1615:15ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΠέμπτη03/03/1613:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)7-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΤετάρτη09/03/1615:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο05/03/1615:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΛΙΝΔΟΥΣάββατο05/03/1615:30ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΒΑΤΙΟΥΣάββατο05/03/1615:30ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-3
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή06/03/1611:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)6-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή06/03/1615:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)4-7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή06/03/1615:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-2
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΛΑΚΚΙΤετάρτη09/03/1614:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-1
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ00/00/0000:000-3 α.α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠέμπτη10/03/1613:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-2
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο12/03/1612:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-4
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο12/03/1612:45ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο12/03/1615:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο12/03/1615:30ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο12/03/1615:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΛΑΡΔΟΥΣάββατο12/03/1615:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠέμπτη17/03/1613:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο19/03/1615:30ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο19/03/1615:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΛΑΚΚΙΚυριακή20/03/1613:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)3-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΛΙΝΔΟΥΚυριακή20/03/1615:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)5-1
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΔευτέρα21/03/1613:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Δευτέρα21/03/1615:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ00/00/0000:000-3 α.α.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠέμπτη24/03/1613:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-2
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΛΙΝΔΟΥΠέμπτη24/03/1616:00ΡΑΔΟΣ Μ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΚΑΖΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΠαρασκευή25/03/1616:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-0
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο26/03/1612:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο26/03/1616:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΠΟΛΛΩΝΩΝΣάββατο26/03/1616:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-2
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΨΙΝΘΟΥΤρίτη29/03/1613:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-1
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ00/00/0000:000-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο02/04/1617:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΒΑΤΙΟΥΣάββατο02/04/1617:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο02/04/1617:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)4-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο02/04/1617:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-4
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο02/04/1617:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-0
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΛΑΚΚΙΚυριακή03/04/1613:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)0-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΛΑΡΔΟΥΚυριακή03/04/1614:00ΚΑΖΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)6-1
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο09/04/1612:30ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)5-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΒΑΤΙΟΥΣάββατο09/04/1617:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-0
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή10/04/1612:15ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Κ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)6-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΦΑΝΩΝΚυριακή10/04/1613:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)10-3
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή10/04/1613:30ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή10/04/1616:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)3-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τετάρτη13/04/1612:00ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-0
Ρεπό: ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΛΑΡΔΟΥΠέμπτη14/04/1613:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-0
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠέμπτη14/04/1613:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - Α.Ε.Ρ.Α.ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο16/04/1613:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο16/04/1617:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΨΙΝΘΟΥΣάββατο16/04/1617:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-4
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο16/04/1617:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο16/04/1619:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-5
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή17/04/1612:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-4
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΔευτέρα11/04/1612:45ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τετάρτη20/04/1619:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)4-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΕ.Α.Κ.Παρασκευή22/04/1617:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-1
Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο23/04/1617:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο23/04/1617:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-0
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο23/04/1617:00ΡΑΔΟΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)6-4
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΛΑΚΚΙΔευτέρα25/04/1617:00ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-0
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΛΙΝΔΟΥΤρίτη26/04/1612:303-0 α.α.
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ