Anek
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Δράση: Καπάκια
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Αγώνες Κατάταξης Ανόδου B Κατηγορίας Blue Star Ferries
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΣΥΜΗΚυριακή16/10/1613:15ΚΑΖΑΣ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ.2-0
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΧΑΛΚΗΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή16/10/1615:00ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή16/10/1615:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΛΑΖΟΣ Ε., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)4-2
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή16/10/1616:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-4
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΤΗΛΟΣΦΑΝΩΝΔευτέρα17/10/1613:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΠΛΑΤΣΗΣ . (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-2
Ρεπό: ΝΗΡΕΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΤΗΛΟΥΠέμπτη20/10/1612:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ.0-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο22/10/1616:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ Ε.Α.Κ.Σάββατο22/10/1616:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΜΠΕΚΑΣ Κ.5-1
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή23/10/1612:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή23/10/1615:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΤΗΛΟΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΠαρασκευή28/10/1614:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΝΗΡΕΑΣΣΥΜΗΚυριακή30/10/1613:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.2-1
ΧΑΛΚΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή30/10/1615:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-3
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή30/10/1615:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-3
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή30/10/1615:00ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
Ρεπό: ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΗΛΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠαρασκευή04/11/1614:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΡΑΔΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-2
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣΥΜΗΚυριακή06/11/1613:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΠΛΑΤΣΗΣ .3-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή06/11/1614:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ.6-1
ΝΗΡΕΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή06/11/1614:45ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-4
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΦΑΝΩΝΚυριακή06/11/1614:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-2
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο12/11/1614:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΧΑΛΚΗ - ΝΗΡΕΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο12/11/1614:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΖΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή13/11/1614:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-2
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή13/11/1614:45ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΛΑΤΣΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή13/11/1620:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
Ρεπό: ΤΗΛΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΗΡΕΑΣ - ΤΗΛΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠαρασκευή18/11/1613:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-3
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΧΑΛΚΗΣΥΜΗΣάββατο19/11/1613:00ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΛΑΤΣΟΣ Ν.1-1
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή20/11/1614:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή20/11/1614:45ΡΑΔΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΕ.Α.Κ.Δευτέρα21/11/1619:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-0
Ρεπό: ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΤΗΛΟΥΣάββατο26/11/1613:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.1-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο03/12/1614:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3-0
ΧΑΛΚΗ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή04/12/1611:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή04/12/1613:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΝΗΡΕΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή04/12/1614:00ΡΑΔΟΣ Μ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)5-1
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΣΥΜΗΣάββατο10/12/1613:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΡΧΙΠΟΛΗΣΣάββατο10/12/1614:45ΚΑΖΑΣ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΝΗΡΕΑΣΦΑΝΩΝΚυριακή11/12/1614:45ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΜΑΧΛΗΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΧΑΛΚΗ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή11/12/1614:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΤΗΛΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΔευτέρα09/01/1719:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΖΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΦΑΝΩΝΠαρασκευή16/12/1614:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)4-2
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο17/12/1614:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-0
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο17/12/1614:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή18/12/1617:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-1
ΤΗΛΟΣ - ΧΑΛΚΗΤΗΛΟΥΤρίτη20/12/1612:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ.3-1
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Παρασκευή13/01/1715:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο14/01/1719:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)7-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΝΗΡΕΑΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή15/01/1714:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-4
ΧΑΛΚΗ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή15/01/1714:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΡΑΔΟΣ Μ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-2
ΤΗΛΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΤΗΛΟΥΤρίτη17/01/1712:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ.6-0
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΤΗΛΟΣΕ.Α.Κ.Παρασκευή20/01/1713:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
ΝΗΡΕΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο21/01/1715:15ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΣΥΜΗΚυριακή22/01/1713:15ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ.1-0
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΧΑΛΚΗΦΑΝΩΝΚυριακή22/01/1714:45ΚΑΖΑΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)4-1
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή22/01/1714:45ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-1
Ρεπό: ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή29/01/1714:45ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΕ.Α.Κ.Κυριακή29/01/1715:00ΡΑΔΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)8-0
ΧΑΛΚΗ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή29/01/1719:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-0
ΤΗΛΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΤΗΛΟΥΤρίτη31/01/1712:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ.3-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠαρασκευή03/02/1714:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
Ρεπό: ΝΗΡΕΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΤΗΛΟΣΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΠαρασκευή03/02/1713:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-2
ΧΑΛΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή05/02/1715:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΡΑΔΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή05/02/1715:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-0
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΦΑΝΩΝΚυριακή05/02/1715:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-4
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΝΗΡΕΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή05/02/1715:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
Ρεπό: ΣΥΜΗΣ ΑΟ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΤΗΛΟΥΠέμπτη09/02/1712:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ.8-0
ΝΗΡΕΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠαρασκευή10/02/1714:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-1
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο11/02/1715:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή12/02/1715:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΦΑΝΩΝΚυριακή12/02/1715:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-2
Ρεπό: ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΤΗΛΟΥΤρίτη14/02/1712:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ.1-1
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΜΑΛΩΝΑΣΠαρασκευή17/02/1713:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή19/02/1715:15ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΝΗΡΕΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή19/02/1715:15ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)5-0
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή19/02/1715:15ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
Ρεπό: ΧΑΛΚΗ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣΥΜΗΣάββατο04/03/1713:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-0
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή05/03/1715:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-3
ΝΗΡΕΑΣ - ΧΑΛΚΗΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή05/03/1715:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-1
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΦΑΝΩΝΚυριακή05/03/1715:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)0-4
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή05/03/1715:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-0
Ρεπό: ΤΗΛΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΝΗΡΕΑΣΤΗΛΟΥΤρίτη07/03/1712:30ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/03/1713:00ΚΑΖΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)0-2
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή12/03/1715:30ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή12/03/1715:30ΡΑΔΟΣ Μ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-6
ΧΑΛΚΗ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Κυριακή12/03/1719:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΡΑΔΟΣ Μ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-0
Ρεπό: ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΤΗΛΟΣΣΥΜΗΠαρασκευή17/03/1713:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α.0-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΧΑΛΚΗΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο18/03/1718:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)4-1
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή19/03/1716:00ΡΑΔΟΣ Μ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-6
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή19/03/1716:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή19/03/1716:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΤΗΛΟΥΠέμπτη23/03/1716:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ.2-2
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΕ.Α.Κ.Παρασκευή24/03/1714:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠαρασκευή24/03/1716:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)6-1
ΝΗΡΕΑΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή26/03/1717:00ΚΑΖΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)7-1
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΧΑΛΚΗΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή26/03/1717:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-2
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ - ΤΗΛΟΣΕ.Α.Κ.Παρασκευή31/03/1713:30ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-3
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο01/04/1717:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)5-1
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΣΥΜΗΚυριακή02/04/1713:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.1-0
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΝΗΡΕΑΣΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή02/04/1717:00ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή02/04/1717:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΤΗΛΟΣΜΑΛΩΝΑΣΠαρασκευή07/04/1715:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)4-6
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΣΥΜΗΚυριακή09/04/1713:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.2-2
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή09/04/1717:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-1
ΝΗΡΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή09/04/1717:00ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)3-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΧΑΛΚΗΕ.Α.Κ.Κυριακή09/04/1717:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΡΑΔΟΣ Μ., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-0
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΗΡΕΑΣΠΑΣΤΙΔΑΠέμπτη06/04/1717:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-3
ΤΗΛΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΤΗΛΟΥΤρίτη11/04/1712:00ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΑΡΧΙΠΟΛΗΣΤετάρτη12/04/1711:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
ΧΑΛΚΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΤετάρτη12/04/1717:00ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη12/04/1718:30ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)2-3
Ρεπό: ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ