Blue Star Ferries
Βιβλίο
Anek
Δράση: Καπάκια
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Κύπελλο Δωδεκανήσου Αυγουστίνος

Κύπελλο Δωδεκανήσου Αυγουστίνος Ομιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ (Νικητής 10)ΤΗΛΟΥΠέμπτη06/10/1611:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)3-0
ΣΥΜΗΣ ΑΟ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ (Νικητής 8)ΣΥΜΗΣάββατο08/10/1611:45ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν., ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Γ.1-4
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (Νικητής 7)ΝΙΣΥΡΟΥΣάββατο08/10/1615:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.4-3
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ (Νικητής 3)ΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο08/10/1615:30ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-4
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ (Νικητής 14)ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο08/10/1616:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ (Νικητής 2)Ε.Α.Κ.Σάββατο08/10/1618:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ.1-4
ΘΥΕΛΛΑ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ (Νικητής 1)ΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή09/10/1615:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ (Νικητής 4)ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή09/10/1615:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ (Νικητής 5)ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή09/10/1615:30ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΠΛΑΤΣΗΣ . (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΝΗΡΕΑΣ (Νικητής 6)ΒΑΤΙΟΥΚυριακή09/10/1615:30ΚΑΖΑΣ Α., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-2
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ (Νικητής 9)ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή09/10/1615:30ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-3 (πεν: 3-1)
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ (Νικητής 11)Ε.Α.Κ.Κυριακή09/10/1615:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ.4-4 (πεν: 4-5)
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ (Νικητής 12)ΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή09/10/1615:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΑΣΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-4
ΧΑΛΚΗ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ (Νικητής 13)ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή09/10/1615:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-3


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (Νικητής 2)ΣΑΛΑΚΟΥΤετάρτη26/10/1615:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ (Νικητής 4)ΚΑΛΥΘΙΩΝΤετάρτη26/10/1615:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-2
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ (Νικητής 12)Ε.Α.Κ.Τετάρτη26/10/1615:30ΚΑΖΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-3
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ (Νικητής 14)ΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη26/10/1615:30ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-3
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ (Νικητής 8)ΚΟΣΚΙΝΟΥΤρίτη01/11/1614:30ΚΑΖΑΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-2 παρ.
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ (Νικητής 1)ΦΑΝΩΝΤετάρτη02/11/1614:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ (Νικητής 3)ΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη02/11/1614:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-1
ΝΗΡΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ (Νικητής 6)ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΤετάρτη02/11/1614:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)0-1
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ (Νικητής 9)ΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη02/11/1614:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-3
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α. (Νικητής 13)Ε.Α.Κ.Τετάρτη02/11/1616:00ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ (Νικητής 5)ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΤετάρτη09/11/1614:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ (Νικητής 7)ΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη22/11/1611:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΡΚΑΣ Λ.0-4
ΤΗΛΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ (Νικητής 10-Νικητής 11)ΤΗΛΟΥΤρίτη29/11/1612:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)2-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ( Νικητής 4 - Τελικός Νικητής 6)ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤετάρτη16/11/1614:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)4-1


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΕ.Α.Κ.Τρίτη13/12/1614:15ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-2
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Τρίτη13/12/1618:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΑΧΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤετάρτη14/12/1614:15ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-2 παρ.
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΛΙΝΔΟΥΤετάρτη14/12/1614:15ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΜΑΣΣΑΡΩΝΤετάρτη14/12/1614:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)1-4
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΤΗΛΟΣΨΙΝΘΟΥΠαρασκευή06/01/1714:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-1 παρ.


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη18/01/1714:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-1 παρ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τετάρτη18/01/1714:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)4-0
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΨΙΝΘΟΥΤρίτη31/01/1713:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-3
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΤετάρτη01/02/1714:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΤετάρτη15/02/1714:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη15/02/1714:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-2 παρ.


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ (70ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ "ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ")ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΤετάρτη08/03/1715:00ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1