Kounia bella
Dodekanisos seaways
Βιβλίο
Blue Star Ferries

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΚΛΕΑΝΘΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 136 από 204 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (1η αγ.)ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο23/09/2316:450-3
2.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (2η αγ.)ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο30/09/2316:301-0
3.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (3η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο07/10/2316:152-2
4.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (4η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο14/10/2312:306-0
5.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (5η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο21/10/2316:001-0
6.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (1η φάση)ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή22/10/2311:30
7.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (6η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΦΑΝΩΝΣάββατο28/10/2316:002-2
8.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (1η φάση)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/10/2309:30
9.K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (1η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή29/10/2312:000-3
10.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (7η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤρίτη07/11/2313:305-0
11.K-14 Β Όμιλος (2η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο11/11/2311:002-1
12.K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (2η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/2312:000-3
13.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (8η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤρίτη14/11/2315:002-1
14.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (9η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο18/11/2314:451-0
15.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (3η φάση)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/2309:30
16.K-14 Β Όμιλος (3η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή19/11/2311:004-3
17.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (10η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο25/11/2314:452-1
18.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (1η φάση)ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΣΑΛΑΚΟΥΤρίτη28/11/2314:300-5
19.K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (3η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή03/12/2309:303-1
20.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (2η φάση)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2311:45
21.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (11η αγ.)ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή03/12/2314:454-0
22.K-14 Β Όμιλος (5η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΔευτέρα04/12/2315:300-4
23.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (12η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο09/12/2314:451-2
24.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (4η φάση)ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/12/2312:30
25.K-14 Β Όμιλος (6η αγ.)ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΚΛΕΑΝΘΗΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή10/12/2319:002-2
26.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (13η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο16/12/2314:451-1
27.K-14 Β Όμιλος (7η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή17/12/2311:001-2
28.K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (4η αγ.)ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή17/12/2315:450-3
29.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (14η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤετάρτη20/12/2314:453-3
30.K-14 Β Όμιλος (8η αγ.)ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο06/01/2414:455-1
31.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (15η αγ.)ΠΑΟΚ ΚΩ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΤρίτη09/01/2416:301-1
32.K-14 Β Όμιλος (9η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο13/01/2411:002-1
33.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (16η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο13/01/2414:451-0
34.K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (5η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή14/01/2409:303-0 α.α.
35.K-14 Β Όμιλος (10η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο20/01/2411:004-0
36.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (17η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο20/01/2414:451-1
37.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (18η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΛΑΡΔΟΥΣάββατο27/01/2414:450-1
38.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (3η φάση)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή28/01/2409:45
39.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (2η φάση)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 8)ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤετάρτη31/01/2414:300-1
40.K-14 Β Όμιλος (11η αγ.)ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο03/02/2411:300-0
41.K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (6η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή04/02/2413:154-1
42.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (19η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤρίτη06/02/2412:450-1
43.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (20η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο10/02/2415:000-2
44.K-14 Β Όμιλος (12η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή11/02/2411:300-0
45.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (21η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο17/02/2415:152-1
46.K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (7η αγ.)ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΦΑΝΩΝΚυριακή18/02/2413:452-2
47.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (22η αγ.)ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο24/02/2412:154-3
48.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (4η φάση)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΛΚΗΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2409:45
49.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ6 (2η φάση)ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο02/03/2412:00
50.K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (8η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή03/03/2409:301-1
51.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (23η αγ.)ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη06/03/2412:303-2
52.K-14 Β Όμιλος (15η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο09/03/2413:304-0
53.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (7η φάση)ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/03/2411:30
54.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (24η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή10/03/2415:301-1
55.K-14 Β Όμιλος (14η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΕ.Α.Κ.Πέμπτη14/03/2418:456-0
56.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (25η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο16/03/2415:301-0
57.K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (9η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο23/03/2409:304-1
58.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (26η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο23/03/2416:000-2
59.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (5η φάση)ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή24/03/2409:30
60.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (5η φάση)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή24/03/2410:30
61.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (5η φάση)ΧΑΛΚΗ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή24/03/2412:30
62.K-14 Β Όμιλος (16η αγ.)ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή24/03/2415:302-0
63.K-14 Β Όμιλος (17η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο30/03/2411:300-7
64.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (27η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο30/03/2416:001-2
65.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (8η φάση)ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή31/03/2412:30
66.K-14 Β Όμιλος (18η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο06/04/2411:304-2
67.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (28η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο06/04/2417:002-1
68.K-12 ΡΟΔΟΥ (SILVER) (1η φάση)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή07/04/2411:153-0
69.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (29η αγ.)ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΛΙΝΔΟΥΣάββατο13/04/2417:004-4
70.K-12 ΡΟΔΟΥ (SILVER) (2η φάση)ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή14/04/2411:155-2
71.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (30η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΩΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΤρίτη23/04/2413:003-0
72.K-12 ΡΟΔΟΥ (SILVER) (3η φάση)ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)ΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο18/05/2414:004-1
73.K-14 Β Όμιλος (13η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή19/05/2411:003-0 α.α.
74.K-14 Β Όμιλος (1η αγ.)ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ0-3 α.α.
75.K-14 Β Όμιλος (4η αγ.)ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ3-0 α.α.