Kounia bella
Blue Star Ferries
Anek
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Ε.Ρ.Α.

Πρώτο Προηγούμενο 9 από 191 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.SUPER CUP Γεώργιος Τσοπανάκης (1η αγ.)ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή23/10/2215:001-2
2.K-12 1ος Ομιλος (1η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή30/10/2211:000-3
3.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (1η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΑΦΑΝΤΟΥΤρίτη01/11/2212:305-1
4.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (1η φάση)ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο05/11/2211:35
5.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (2η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο05/11/2215:000-4
6.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (3η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο12/11/2214:451-0
7.K-12 1ος Ομιλος (2η αγ.)ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή13/11/2211:002-3
8.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (1η φάση)Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2211:30
9.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (4η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΑΦΑΝΤΟΥΤρίτη22/11/2212:303-1
10.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (5η αγ.)ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο26/11/2214:450-2
11.K-12 1ος Ομιλος (3η αγ.)ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή27/11/2211:000-3
12.K-14 A Όμιλος (2η αγ.)ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή27/11/2211:001-5
13.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (6η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο03/12/2214:454-0
14.K-14 A Όμιλος (3η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή04/12/2211:001-3
15.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (2η φάση)ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή04/12/2212:00
16.Κύπελλο Δωδεκανήσου (2η φάση)ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Τετάρτη07/12/2214:301-4
17.K-12 1ος Ομιλος (5η αγ.)ΣΥΜΗΣ ΑΟ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή09/12/2215:000-1
18.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (7η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο10/12/2214:454-0
19.K-14 A Όμιλος (4η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΑΛΥΘΙΩΝΠέμπτη15/12/2215:000-6
20.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (8η αγ.)ΑΕ ΚΩΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο17/12/2212:302-3
21.K-14 A Όμιλος (1η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή08/01/2312:309-1
22.K-14 A Όμιλος (5η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣάββατο14/01/2311:002-1
23.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (9η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΥΚΛΗΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο14/01/2314:458-1
24.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (10η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο21/01/2312:300-3
25.K-14 A Όμιλος (6η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΥΚΛΗΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο21/01/2313:30Αναβλήθηκε
26.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (2η φάση)Α.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/2312:30
27.K-14 A Όμιλος (7η αγ.)ΧΑΛΚΗ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΣάββατο28/01/2311:300-9
28.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (11η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο28/01/2315:002-1
29.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (12η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο04/02/2315:001-2
30.K-12 1ος Ομιλος (4η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή05/02/2312:15
31.K-12 1ος Ομιλος (7η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΥΚΛΗΣ
32.K-12 1ος Ομιλος (8η αγ.)ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
33.K-12 1ος Ομιλος (9η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
34.K-14 A Όμιλος (8η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
35.K-14 A Όμιλος (9η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
36.K-14 A Όμιλος (10η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
37.K-14 A Όμιλος (11η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
38.K-14 A Όμιλος (12η αγ.)ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
39.K-14 A Όμιλος (13η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
40.K-14 A Όμιλος (14η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
41.K-14 A Όμιλος (15η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
42.K-14 A Όμιλος (16η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΧΑΛΚΗ
43.K-14 A Όμιλος (17η αγ.)ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
44.K-14 A Όμιλος (18η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
45.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (13η αγ.)ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
46.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (14η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ
47.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (15η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
48.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (16η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
49.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (17η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΕ ΚΩΣ
50.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os Ομιλος (18η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.
51.Κύπελλο Δωδεκανήσου (4η φάση)ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.