ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (1η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Παρασκευή | 22/09/23 | 16:45 | 3-1 |
2. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (2η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 01/10/23 | 12:30 | 3-4 |
3. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (3η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 07/10/23 | 16:15 | 0-1 |
4. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (4η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 14/10/23 | 16:15 | 5-0 |
5. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (5η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 21/10/23 | 12:30 | 1-2 |
6. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (1η φάση) | ΕΥΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 22/10/23 | 12:30 | |
7. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (6η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΦΑΝΩΝ | Σάββατο | 28/10/23 | 16:00 | 2-2 |
8. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (1η φάση) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 09:30 | |
9. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (1η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 29/10/23 | 12:00 | 3-1 |
10. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (1η φάση) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΜΑΣΣΑΡΩΝ | Τετάρτη | 01/11/23 | 14:30 | 0-5 |
11. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (7η αγ.) | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΒΑΤΙΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 1-1 |
12. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (2η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Σάββατο | 04/11/23 | 16:30 | 1-4 |
13. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (8η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 14:45 | 0-0 |
14. | K-14 Β Όμιλος (2η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 12/11/23 | 11:00 | 1-6 |
15. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (9η αγ.) | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 14:45 | 1-0 |
16. | K-14 Β Όμιλος (3η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 19/11/23 | 11:00 | 4-3 |
17. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (3η φάση) | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 19/11/23 | 11:30 | |
18. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (10η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 25/11/23 | 14:45 | 4-1 |
19. | K-14 Β Όμιλος (4η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Τρίτη | 28/11/23 | 19:00 | 6-3 |
20. | K-14 Β Όμιλος (1η αγ.) | ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Πέμπτη | 30/11/23 | 19:15 | 3-2 |
21. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (11η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Σάββατο | 02/12/23 | 14:45 | 0-2 |
22. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (2η φάση) | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 09:15 | |
23. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (3η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Κυριακή | 03/12/23 | 10:45 | 1-2 |
24. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (12η αγ.) | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΛΙΝΔΟΥ | Σάββατο | 09/12/23 | 14:45 | 1-5 |
25. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (4η φάση) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 12:30 | |
26. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (13η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΩ | Ε.Α.Κ. | Πέμπτη | 14/12/23 | 13:00 | 6-0 |
27. | K-14 Β Όμιλος (6η αγ.) | ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Πέμπτη | 14/12/23 | 19:00 | 0-1 |
28. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ6 (1η φάση) | ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 16/12/23 | 14:30 | |
29. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (4η αγ.) | ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 17/12/23 | 12:00 | 7-4 |
30. | K-14 Β Όμιλος (7η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Τρίτη | 19/12/23 | 16:00 | 0-9 |
31. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (14η αγ.) | ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΜΑΛΩΝΑΣ | Τετάρτη | 20/12/23 | 14:45 | 1-8 |
32. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (15η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Σάββατο | 06/01/24 | 14:45 | 2-1 |
33. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (16η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΛΑΡΔΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 14:45 | 3-1 |
34. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (5η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 12:00 | 0-3 |
35. | K-14 Β Όμιλος (10η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2 | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:00 | 1-2 |
36. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (5η φάση) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΛΙΝΔΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 12:00 | |
37. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (17η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Τρίτη | 23/01/24 | 12:45 | 4-1 |
38. | K-14 Β Όμιλος (9η αγ.) | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Ε.Α.Κ. | Πέμπτη | 25/01/24 | 18:30 | 6-0 |
39. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (18η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 27/01/24 | 14:45 | 2-2 |
40. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (3η φάση) | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Β ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Κυριακή | 28/01/24 | 09:45 | |
41. | K-14 Β Όμιλος (11η αγ.) | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 11:00 | 1-0 |
42. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (2η φάση) | ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ (ΝΙΚΗΤΗΣ 7) | ΣΥΜΗ | Κυριακή | 04/02/24 | 13:00 | 3-4 παρ. |
43. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (6η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 13:15 | 3-2 |
44. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (19η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΠΗΓΑΔΙΩΝ | Τετάρτη | 07/02/24 | 13:00 | 3-1 |
45. | K-14 Β Όμιλος (12η αγ.) | ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 11/02/24 | 11:30 | 0-0 |
46. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (20η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Τρίτη | 13/02/24 | 13:00 | 4-0 |
47. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (7η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ 2 | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Σάββατο | 17/02/24 | 14:45 | 5-2 |
48. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (21η αγ.) | ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Σάββατο | 17/02/24 | 15:15 | 2-1 |
49. | K-14 Β Όμιλος (13η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 18/02/24 | 13:30 | 5-2 |
50. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (8η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 10:30 | 5-2 |
51. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (22η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Σάββατο | 24/02/24 | 15:30 | 2-1 |
52. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (4η φάση) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 25/02/24 | 09:45 | |
53. | K-14 Β Όμιλος (15η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 25/02/24 | 12:15 | 3-1 |
54. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (23η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 1-1 |
55. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (3η φάση) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τετάρτη | 06/03/24 | 15:00 | 3-0 |
56. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (7η φάση) | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 12:30 | |
57. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (24η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:30 | 2-0 |
58. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (25η αγ.) | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 15:30 | 0-2 |
59. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (9η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 13:15 | 4-2 |
60. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (26η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 2-1 |
61. | K-14 Β Όμιλος (16η αγ.) | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Σάββατο | 23/03/24 | 19:45 | 10-0 |
62. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (5η φάση) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 10:30 | |
63. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (27η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | |
64. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (8η φάση) | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | |
65. | K-14 Β Όμιλος (5η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
66. | K-14 Β Όμιλος (8η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | 3-0 α.α. | ||||
67. | K-14 Β Όμιλος (14η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | 0-3 α.α. | ||||
68. | K-14 Β Όμιλος (17η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | |||||
69. | K-14 Β Όμιλος (18η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | |||||
70. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (28η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | |||||
71. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (29η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ | |||||
72. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (30η αγ.) | ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ |