ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (1η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 24/09/23 | 12:30 | 1-1 |
2. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (2η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΛΙΝΔΟΥ | Τρίτη | 03/10/23 | 13:15 | 2-1 |
3. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (3η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 07/10/23 | 16:15 | 2-0 |
4. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (4η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Κυριακή | 15/10/23 | 13:30 | 1-0 |
5. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (5η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 21/10/23 | 12:30 | 1-2 |
6. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (6η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Πέμπτη | 02/11/23 | 13:00 | 4-1 |
7. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (1η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 04/11/23 | 12:00 | 3-2 |
8. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (2η φάση) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 10:00 | |
9. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (2η φάση) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 10:00 | |
10. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (1η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Δευτέρα | 06/11/23 | 15:30 | 0-0 |
11. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (7η αγ.) | ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Τρίτη | 07/11/23 | 13:30 | 5-0 |
12. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (8η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 12:30 | 3-1 |
13. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (2η αγ.) | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:30 | 1-6 |
14. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 12/11/23 | 11:30 | 2-4 |
15. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways Ομιλος Νήσων (1η φάση) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Τετάρτη | 15/11/23 | 15:00 | 1-4 |
16. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (3η φάση) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 19/11/23 | 10:45 | |
17. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (2η φάση) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 19/11/23 | 11:45 | |
18. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (3η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 14:30 | 1-2 |
19. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (9η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Τρίτη | 21/11/23 | 13:30 | 2-1 |
20. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (3η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Πέμπτη | 23/11/23 | 15:15 | 2-3 |
21. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (10η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Τρίτη | 28/11/23 | 14:45 | 1-2 |
22. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 10:45 | 1-3 |
23. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (4η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Κυριακή | 03/12/23 | 10:00 | 5-2 |
24. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (19η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Κυριακή | 03/12/23 | 11:30 | 4-1 |
25. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (11η αγ.) | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Τρίτη | 05/12/23 | 13:00 | 4-2 |
26. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (9η αγ.) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Τετάρτη | 06/12/23 | 14:00 | 8-0 |
27. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (5η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 10:30 | 4-3 |
28. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (5η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 10:30 | 6-3 |
29. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (12η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Δευτέρα | 11/12/23 | 12:00 | 3-0 |
30. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (13η αγ.) | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΛΙΝΔΟΥ | Πέμπτη | 14/12/23 | 12:30 | 1-3 |
31. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (14η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Τετάρτη | 20/12/23 | 14:45 | 2-4 |
32. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (15η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ | ΖΗΠΑΡΙ | Τρίτη | 09/01/24 | 17:00 | 7-3 |
33. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (6η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 14:30 | 0-7 |
34. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (16η αγ.) | ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | Ε.Α.Κ. | Τρίτη | 16/01/24 | 13:15 | 1-1 |
35. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (10η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:00 | 1-2 |
36. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (3η φάση) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 21/01/24 | 10:00 | |
37. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (4η φάση) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 21/01/24 | 11:00 | |
38. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (17η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Τετάρτη | 24/01/24 | 14:45 | 5-0 |
39. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (6η αγ.) | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Σάββατο | 27/01/24 | 13:30 | 0-1 |
40. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (18η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 28/01/24 | 14:45 | 3-1 |
41. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (12η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Σάββατο | 03/02/24 | 15:30 | 4-1 |
42. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (19η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 12:30 | 2-0 |
43. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (10η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Κυριακή | 04/02/24 | 16:00 | 8-0 |
44. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 10:30 | 3-0 |
45. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (12η αγ.) | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΠΥΛΙΟΥ | Κυριακή | 11/02/24 | 15:30 | 0-9 |
46. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (20η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Τρίτη | 13/02/24 | 13:00 | 4-0 |
47. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (20η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Τετάρτη | 14/02/24 | 16:00 | 0-5 |
48. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (17η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:00 | 6-2 |
49. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (21η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΠΗΓΑΔΙΩΝ | Κυριακή | 18/02/24 | 21:00 | 1-0 |
50. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (13η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ΠΥΛΙΟΥ | Δευτέρα | 19/02/24 | 18:30 | 4-1 |
51. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (22η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 12:15 | 4-3 |
52. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (16η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 15:15 | 2-4 |
53. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 25/02/24 | 11:15 | 2-1 |
54. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (9η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Τετάρτη | 28/02/24 | 15:30 | 1-0 |
55. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 09:00 | 5-8 |
56. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (4η φάση) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2 | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 11:00 | |
57. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (5η φάση) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 11:00 | |
58. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (21η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 11:00 | 2-1 |
59. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (22η αγ.) | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 13:00 | 3-3 |
60. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (23η αγ.) | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΒΑΤΙΟΥ | Τρίτη | 05/03/24 | 12:30 | 2-0 |
61. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (24η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 12:30 | 4-5 |
62. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (14η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Σάββατο | 09/03/24 | 16:00 | 11-1 |
63. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways Ομιλος Νήσων (2η φάση) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Πέμπτη | 14/03/24 | 13:00 | 5-1 |
64. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (25η αγ.) | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Τρίτη | 19/03/24 | 13:45 | 2-1 |
65. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (26η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 12:00 | 7-1 |
66. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 15:00 | 1-2 |
67. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (4η φάση) | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ ( (ΝΙΚΗΤΗΣ 4)) | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Πέμπτη | 28/03/24 | 13:00 | 3-2 |
68. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (18η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 10:30 | 7-1 |
69. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (5η φάση) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 3 | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | |
70. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (6η φάση) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | |
71. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (7η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | 6-0 |
72. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (27η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Τρίτη | 02/04/24 | 13:00 | 1-4 |
73. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (28η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 06/04/24 | 12:15 | 5-1 |
74. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (14η αγ.) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 07/04/24 | 11:30 | 0-1 |
75. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (BRONZE) (1η φάση) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 10:00 | 6-3 |
76. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (6η φάση) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ 3 - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 10:00 | |
77. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (7η φάση) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ 3 - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 11:00 | |
78. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (29η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 15:00 | 2-1 |
79. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (11η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | 7-0 |
80. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (BRONZE) (2η φάση) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ (ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:15 | 0-3 |
81. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (17η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | 4-0 |
82. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (21η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Τετάρτη | 01/05/24 | 17:00 | |
83. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (16η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Τετάρτη | 08/05/24 | 17:00 | |
84. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (30η αγ.) | ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | 0-3 α.α. | ||||
85. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (7η αγ.) | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | 1-4 | ||||
86. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (8η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
87. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (15η αγ.) | ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | |||||
88. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (19η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | 0-3 α.α. | ||||
89. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (4η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | 0-3 α.α. | ||||
90. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (8η αγ.) | ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | |||||
91. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (15η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | 3-0 α.α. | ||||
92. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (18η αγ.) | ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | 0-3 α.α. | ||||
93. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (20η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | 00/00/00 | 00:00 |