Kounia bella
Dodekanisos seaways
Blue Star Ferries
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 12792 από 13357 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 2003
Σωματείο: Α.Ε.Ρ.Α.


Στατιστικά

Α.Ε.Ρ.Α., αγωνιστική περίοδος 2022-2023

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
3000880'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
293'---

ΕΥΚΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2021-2022

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
20001429'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
715'---

ΕΥΚΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2019-20

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
30001451'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
484'---

ΕΥΚΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000097'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΕΥΚΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000091'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΕΥΚΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000237'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.SUPER CUP Γεώργιος ΤσοπανάκηςΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.23-10-221-228'
2.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 01-11-225-145'
3.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.05-11-220-421'
4.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.12-11-221-045'
5.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ22-11-223-171'
6.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - Α.Ε.Ρ.Α.26-11-220-256'
7.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ03-12-224-033'
8.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.07-12-221-4Γκολ!90'
9.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ10-12-224-023'
10.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΩΣ - Α.Ε.Ρ.Α.17-12-222-331'
11.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΕΥΚΛΗΣ14-01-238-119'
12.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.21-01-230-3-
13.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ28-01-232-129'
14.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ04-02-231-2-
15.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.13-02-231-2-
16.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ18-02-235-045'
17.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.25-02-230-21'
18.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.04-03-231-4-
19.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΑΕ ΚΩΣ14-03-238-0Γκολ!90'
20.Γ ΚατηγορίαΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ26-03-236-0Γκολ!45'
21.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.30-03-230-5-
22.Αγώνες Κατάταξης Ανόδου Α ΚατηγορίαςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ08-04-231-0-
23.Γ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β09-04-230-484'
24.Αγώνες Κατάταξης Ανόδου Α ΚατηγορίαςΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.12-04-230-1-
25.Γ ΚατηγορίαΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.13-04-236-179'
26.Αγώνες Κατάταξης Ανόδου Α ΚατηγορίαςΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.22-04-230-4-
27.Αγώνες Κατάταξης Ανόδου Α ΚατηγορίαςΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.26-04-232-2-
28.Αγώνες Κατάταξης Ανόδου Α ΚατηγορίαςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ29-04-233-2-
29.Αγώνες Κατάταξης Ανόδου Α ΚατηγορίαςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ03-05-230-245'
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
30.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ09-10-210-173'
31.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ16-10-214-177'
32.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ26-10-211-190'
33.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΑΕ ΚΩΣ - ΕΥΚΛΗΣ30-10-212-090'
34.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ06-11-211-290'
35.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ13-11-211-289'
36.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ04-12-212-269'
37.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ19-12-214-169'
38.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ29-01-222-090'
39.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ06-02-220-290'
40.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΕ ΚΩΣ22-02-222-090'
41.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΕΥΚΛΗΣ26-02-222-2Γκολ!92'
42.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ05-03-221-090'
43.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ09-03-221-2Γκολ!90'
44.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ12-03-223-090'
45.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ20-03-220-162'
46.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os ΟμιλοςΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ26-03-222-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2019-20
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
47.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΕΥΚΛΗΣ13-10-191-3Γκολ!85'
48.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ20-10-194-190'
49.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ27-10-191-291'
50.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ02-11-191-090'
51.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ06-11-192-390'
52.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ10-11-191-389'
53.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ17-11-192-190'
54.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ24-11-190-190'
55.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ01-12-192-087'
56.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ07-12-192-2Γκολ!90'
57.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ14-12-194-090'
58.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ11-01-200-276'
59.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ19-01-203-056'
60.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΕΥΚΛΗΣ26-01-200-390'
61.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ09-02-200-446'
62.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 16-02-202-031'
63.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΕΥΚΛΗΣ22-02-203-626'
64.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ07-03-205-0Γκολ!90'
65.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ11-03-201-455'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
66.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ07-11-181-4-
67.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ17-02-190-09'
68.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 07-04-191-188'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
69.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΕΥΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ15-11-171-424'
70.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ 24-11-173-1-
71.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΕΥΚΛΗΣ21-01-180-1-
72.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ27-01-182-033'
73.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ11-02-182-12'
74.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ08-03-182-1-
75.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΥΚΛΗΣ25-03-180-4-
76.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ01-04-181-2-
77.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ15-04-184-2-
78.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ22-04-180-232'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
79.Παιδικό Β ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ21-11-154-090'
80.Δεύτερη Φάση Παιδικού ΠρωταθλήματοςΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΕΥΚΛΗΣ08-04-165-146'
81.Δεύτερη Φάση Παιδικού ΠρωταθλήματοςΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ11-04-160-411'
82.Δεύτερη Φάση Παιδικού ΠρωταθλήματοςΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ14-04-161-090'
83.Δεύτερη Φάση Παιδικού ΠρωταθλήματοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ17-04-163-1-