Δράση: Καπάκια
Anek
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Κύπελλο Δωδεκανήσου Αυγουστίνος

Κύπελλο Δωδεκανήσου Αυγουστίνος Ομιλος Νήσων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ (Νικητής 10)ΣΑΛΑΚΟΥΠαρασκευή09/10/1514:00ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΧΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)0-0 (πεν: 5-4)
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΤΗΛΟΣ (Νικητής 12)ΦΑΝΩΝΠαρασκευή09/10/1515:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ (Νικητής 8)ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο10/10/1515:15ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ Γ., ΚΑΖΑΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ (Νικητής 9)ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο10/10/1515:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ (Νικητής 14)ΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο10/10/1515:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ (Νικητής 3)Ε.Α.Κ.Σάββατο10/10/1517:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΡΑΔΟΣ Μ., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-1
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ (Νικητής 2)ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή11/10/1511:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-1
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (Νικητής 1)ΚΑΛΑΘΟΥΚυριακή11/10/1515:30ΚΑΖΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-3
ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ (Νικητής 4)ΔΑΜΑΤΡΙΑΚυριακή11/10/1515:30ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)0-3
ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΧΑΛΚΗ (Νικητής 5)ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή11/10/1515:30ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-2
ΝΗΡΕΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ (Νικητής 6)ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή11/10/1515:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ (Νικητής 7)ΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή11/10/1515:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-4
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ (Νικητής 11)ΛΑΕΡΜΩΝΚυριακή11/10/1515:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-1 (πεν: 3-4)
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ (Νικητής 13)Ε.Α.Κ.Κυριακή11/10/1515:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)3-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ (Νικητής 12)ΤΗΛΟΥΤρίτη20/10/1512:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ.2-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ (Νικητής 7)ΚΑΛΥΘΙΩΝΤετάρτη04/11/1516:00ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-5
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ (Νικητής 3)ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΤετάρτη11/11/1514:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-0
ΧΑΛΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ (Νικητής 5)ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΤετάρτη11/11/1514:30ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ (Νικητής 8)ΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη11/11/1514:30ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0 (πεν: 3-4)
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ (Νικητής 6)ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΤετάρτη11/11/1517:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-4
ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ (Νικητής 2)ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΠέμπτη12/11/1514:30ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-0 (πεν: 3-5)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ (Νικητής 4)ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΤετάρτη18/11/1514:30ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-1
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ (Νικητής 9)ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΤετάρτη18/11/1514:30ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-4
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. (Νικητής 10)ΣΑΛΑΚΟΥΤετάρτη18/11/1514:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)1-4
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ (Νικητής 11)ΜΑΛΩΝΑΣΤετάρτη18/11/1514:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ (Νικητής 13)Ε.Α.Κ.Τετάρτη18/11/1514:30ΚΑΖΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (Νικητής 14)ΠΑΣΤΙΔΑΤετάρτη18/11/1514:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-3 παρ.
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ (Νικητής 1)ΜΑΡΙΤΣΩΝΤετάρτη18/11/1518:00ΡΑΔΟΣ Μ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-2 παρ.


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ (Νικητής 11 - Νικητής 4)ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΤετάρτη25/11/1514:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ (Νικητής 12 - Νικητής 2)Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τετάρτη25/11/1514:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)5-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΜΑΣΣΑΡΩΝΤετάρτη13/01/1614:15ΚΑΖΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη13/01/1614:15ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)5-3 παρ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τετάρτη13/01/1614:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΟΚΚΑΛΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΤετάρτη13/01/1614:15ΡΑΔΟΣ Μ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3-1
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΤετάρτη13/01/1614:15ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΛΑΡΔΟΥΠέμπτη14/01/1614:15ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΩ (Νικητής 4)ΜΑΣΣΑΡΩΝΤρίτη26/01/1612:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)2-1 παρ.
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. (Νικητής 2)ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΤετάρτη27/01/1614:15ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-4
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ (Νικητής 3)ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΤετάρτη27/01/1614:15ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΡΑΔΟΣ Μ., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ (Νικητής 1)Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τετάρτη03/02/1612:15ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)7-0


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΤετάρτη03/02/1614:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ( )ΜΑΣΣΑΡΩΝΤετάρτη10/02/1614:30ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-4


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ (69os Τελικός)Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Πέμπτη18/02/1615:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-1 (πεν: 5-6)