Kounia bella
Βιβλίο
Anek
Blue Star Ferries

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Πρώτο Προηγούμενο 53 από 191 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.K-12 2ος Ομιλος (1η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή30/10/2209:450-0
2.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (2η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο05/11/2215:001-2
3.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (3η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο12/11/2214:450-0
4.K-12 2ος Ομιλος (2η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΧΑΛΚΗΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή13/11/2209:454-1
5.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (4η αγ.)ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΛΑΚΚΙΠαρασκευή18/11/2211:301-2
6.K-14 A Όμιλος (1η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο19/11/2211:002-11
7.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (1η φάση)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή20/11/2212:30
8.K-14 A Όμιλος (2η αγ.)ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΠαρασκευή25/11/2218:304-1
9.K-12 2ος Ομιλος (3η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή27/11/2212:150-3
10.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (5η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΤετάρτη30/11/2214:451-1
11.K-14 A Όμιλος (3η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο03/12/2211:007-0
12.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (2η φάση)ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή04/12/2210:20
13.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (6η αγ.)ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΑΛΥΜΝΟΥΔευτέρα05/12/2212:000-1
14.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (7η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο10/12/2214:453-1
15.Κύπελλο Δωδεκανήσου (2η φάση)ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΜΑΛΩΝΑΣΤετάρτη14/12/2214:301-2
16.K-14 A Όμιλος (4η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΑΛΥΘΙΩΝΠέμπτη15/12/2215:000-6
17.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (8η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο17/12/2214:452-0
18.K-12 2ος Ομιλος (4η αγ.)ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή18/12/2212:000-3 α.α.
19.K-14 A Όμιλος (5η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο14/01/2311:306-1
20.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (9η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο14/01/2314:454-0
21.K-12 2ος Ομιλος (6η αγ.)ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΦΑΝΩΝΚυριακή15/01/2311:003-0
22.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (2η φάση)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/01/2310:30
23.K-14 A Όμιλος (6η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΧΑΛΚΗΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή22/01/2311:301-0
24.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (11η αγ.)ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο28/01/2315:002-1
25.K-14 A Όμιλος (8η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο04/02/2311:006-0
26.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (12η αγ.)ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο04/02/2315:001-2
27.K-12 2ος Ομιλος (5η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή05/02/2312:15
28.K-12 2ος Ομιλος (7η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
29.K-12 2ος Ομιλος (9η αγ.)ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
30.K-14 A Όμιλος (7η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
31.K-14 A Όμιλος (9η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
32.K-14 A Όμιλος (10η αγ.)ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
33.K-14 A Όμιλος (11η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
34.K-14 A Όμιλος (12η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
35.K-14 A Όμιλος (13η αγ.)Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
36.K-14 A Όμιλος (14η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ
37.K-14 A Όμιλος (15η αγ.)ΧΑΛΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
38.K-14 A Όμιλος (16η αγ.)ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
39.K-14 A Όμιλος (17η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
40.K-14 A Όμιλος (18η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
41.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (1η αγ.)Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ0-3 α.α.
42.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (10η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ3-0 α.α.
43.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (13η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
44.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (14η αγ.)ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
45.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (15η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
46.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (16η αγ.)ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
47.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (17η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
48.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 1os Ομιλος (18η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
49.Κύπελλο Δωδεκανήσου (4η φάση)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ