Kounia bella
Βιβλίο
Dodekanisos seaways
Blue Star Ferries

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΜΠΟΥΛΟΥΝΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 7778 από 13383 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1986
Σωματείο: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ


Στατιστικά

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ, αγωνιστική περίοδος 2023-2024

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000567'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ, αγωνιστική περίοδος 2022-2023

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
20001580'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
790'---

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ, αγωνιστική περίοδος 2021-2022

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000109'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2019-20

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000871'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
871'---

ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000738'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000435'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000106'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΡΟΔΙΑΚΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000801'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
801'---


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΤΗΛΟΣ27-10-231-024'
2.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ04-11-230-290'
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ12-11-230-290'
4.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ19-11-232-072'
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ 27-11-231-1-
6.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ03-12-233-045'
7.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ10-12-232-019'
8.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ17-12-233-213'
9.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ14-01-240-1-
10.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΗΛΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ23-01-242-116'
11.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ28-01-243-090'
12.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ04-02-240-16'
13.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ18-02-240-2-
14.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ27-02-241-172'
15.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ03-03-240-0-
16.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ10-03-245-0-
17.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ24-03-242-217'
18.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ30-03-240-313'
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
19.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ23-11-221-0 παρ.120'
20.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ27-11-223-190'
21.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ04-12-220-390'
22.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΤΗΛΟΣ16-12-222-5Γκολ!90'
23.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ08-01-234-2Γκολ!90'
24.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ15-01-233-126'
25.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ22-01-235-263'
26.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ12-02-233-121'
27.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ15-02-231-090'
28.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ19-02-234-190'
29.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ04-03-231-190'
30.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ12-03-233-090'
31.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ19-03-233-290'
32.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ25-03-231-190'
33.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΗΛΟΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ01-04-233-390'
34.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ08-04-233-290'
35.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ23-04-232-590'
36.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ26-04-233-290'
37.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ29-04-232-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
38.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ03-11-211-0-
39.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ14-11-215-0-
40.Γ ΚατηγορίαΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ24-01-224-390'
41.Γ ΚατηγορίαΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ31-01-222-119'
42.Γ ΚατηγορίαΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΧΑΛΚΗ14-02-222-1-
Αγωνιστική Περίοδος 2019-20
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
43.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.19-10-191-111'
44.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ23-10-190-690'
45.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ27-10-194-090'
46.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ02-11-191-085'
47.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ09-11-190-184'
48.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ17-11-194-090'
49.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ24-11-191-222'
50.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ01-12-192-3Γκολ!90'
51.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 15-12-191-290'
52.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ12-01-203-081'
53.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ19-01-201-248'
54.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ23-01-206-290'
55.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ16-02-201-0-
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
56.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ 21-10-181-1-
57.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ27-10-182-36'
58.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ03-11-182-04'
59.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ11-11-181-190'
60.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ18-11-181-264'
61.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ 24-11-180-38'
62.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ02-12-182-382'
63.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ09-12-183-2-
64.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ16-12-181-0-
65.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΤΗΛΟΣ21-12-183-290'
66.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ13-01-192-090'
67.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ16-01-190-390'
68.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ20-01-195-090'
69.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ26-01-196-290'
70.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 03-02-191-134'
71.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΕΥΚΛΗΣ14-04-192-1-
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
72.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ14-01-181-090'
73.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ20-01-181-812'
74.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ27-01-183-090'
75.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ21-02-184-363'
76.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ15-04-183-190'
77.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ21-04-182-490'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
78.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ15-10-163-190'
79.Κύπελλο Δωδεκανήσου ΑυγουστίνοςΝΗΡΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ02-11-160-116'
80.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ06-11-160-6-
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
81.Κύπελλο Δωδεκανήσου ΑυγουστίνοςΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ11-10-150-190'
82.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ18-10-152-167'
83.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ25-10-150-192'
84.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ29-11-155-2Γκολ!90'
85.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ06-12-152-090'
86.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ19-12-151-490'
87.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 16-01-161-0-
88.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ24-01-162-054'
89.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ30-01-160-135'
90.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ06-02-163-090'
91.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ14-02-162-190'
92.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ21-02-162-215'
93.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ20-03-160-0-