Kounia bella
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Dodekanisos seaways

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 4625 από 13366 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1980
Σωματείο: ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ


Στατιστικά

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ, αγωνιστική περίοδος 2023-2024

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0021573'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--287'573'

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ, αγωνιστική περίοδος 2022-2023

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001960'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2021-2022

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001800'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΝΗΡΕΑΣ, αγωνιστική περίοδος 2019-20

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001088'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
10011790'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
1790'--1790'

ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001910'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΚΛΕΑΝΘΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000805'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

Α.Ε.Ρ.Α., αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001099'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ29-10-232-290'
2.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos SeawaysΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 02-11-231-290'
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ 06-11-236-090'
4.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ12-11-231-190'
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ19-11-232-3-
6.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ26-11-236-090'
7.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ03-12-231-390'
8.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ10-12-233-1Κίτρινη Κάρτα Δεύτερη Κίτρινη (Κόκκινη) 21'
9.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ03-02-240-311'
10.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ10-02-242-3-
11.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 20-02-242-2-
12.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ24-02-241-1-
13.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ03-03-241-1-
14.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ23-03-242-0-
15.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ06-04-240-3-
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
16.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΩΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ28-10-222-090'
17.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΕΥΚΛΗΣ05-11-221-190'
18.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 15-11-223-290'
19.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ19-11-221-190'
20.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - Α.Ε.Ρ.Α.26-11-220-290'
21.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ03-12-223-290'
22.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ10-12-221-4-
23.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ14-12-221-6-
24.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ17-12-221-0-
25.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ08-01-234-290'
26.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ15-01-233-190'
27.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ22-01-235-290'
28.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ05-02-230-090'
29.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ12-02-233-190'
30.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ15-02-231-090'
31.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ19-02-234-190'
32.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ04-03-231-190'
33.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ12-03-233-090'
34.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ19-03-233-290'
35.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ25-03-231-190'
36.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΗΛΟΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ01-04-233-390'
37.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ08-04-233-290'
38.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ23-04-232-590'
39.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ26-04-233-270'
40.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ29-04-232-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
41.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΗΡΕΑΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ24-10-210-690'
42.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ31-10-213-090'
43.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ03-11-211-090'
44.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ06-11-210-490'
45.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ14-11-215-090'
46.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ21-11-210-490'
47.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ28-11-211-190'
48.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ05-12-211-090'
49.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ19-12-212-290'
50.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΝΗΡΕΑΣ23-01-226-090'
51.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΤΗΛΟΣ31-01-225-290'
52.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ06-02-221-390'
53.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ13-02-221-090'
54.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ27-02-221-190'
55.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ02-03-223-090'
56.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ13-03-222-090'
57.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ20-03-223-190'
58.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ26-03-220-290'
59.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΗΛΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ03-04-220-490'
60.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ10-04-225-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2019-20
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
61.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ14-09-194-157'
62.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ21-09-190-479'
63.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΔΙΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ28-09-193-090'
64.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ08-10-193-190'
65.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ12-10-194-090'
66.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ19-10-190-372'
67.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΗΡΕΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ26-01-201-190'
68.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΝΗΡΕΑΣ02-02-202-390'
69.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΗΡΕΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ10-02-203-290'
70.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΗΛΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ18-02-201-290'
71.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΝΗΡΕΑΣ23-02-206-070'
72.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ28-02-200-290'
73.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΗΡΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ08-03-201-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
74.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ14-10-184-390'
75.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ21-10-180-090'
76.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ27-10-181-390'
77.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 31-10-181-6Γκολ!76'
78.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ10-11-184-4Κόκκινη Κάρτα 89'
79.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ02-12-181-190'
80.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ08-12-183-164'
81.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΗΡΕΑΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ15-12-180-6-
82.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΧΑΛΚΗ13-01-191-090'
83.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΗΛΟΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ19-01-191-190'
84.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ26-01-191-290'
85.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ03-02-198-159'
86.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ24-02-196-161'
87.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ02-03-191-290'
88.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ17-03-190-090'
89.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ30-03-192-390'
90.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ07-04-195-090'
91.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ14-04-191-290'
92.Αγώνες Κατάταξης Ανόδου B ΚατηγορίαςΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ08-05-195-090'
93.Αγώνες Κατάταξης Ανόδου B ΚατηγορίαςΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ12-05-192-490'
94.Αγώνες Κατάταξης Ανόδου B ΚατηγορίαςΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ19-05-190-190'
95.Αγώνες Κατάταξης Ανόδου B ΚατηγορίαςΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ22-05-192-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
96.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ15-10-174-190'
97.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ22-10-174-045'
98.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΗΛΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ26-10-171-090'
99.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ05-11-171-290'
100.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ12-11-172-090'
101.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ19-11-170-190'
102.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ26-11-174-190'
103.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ10-12-172-090'
104.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ13-12-170-290'
105.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ17-12-170-290'
106.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ07-01-182-290'
107.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ14-01-181-090'
108.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ21-01-180-190'
109.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 11-02-181-190'
110.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΤΗΛΟΣ16-02-183-090'
111.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ25-02-181-190'
112.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΧΑΛΚΗ04-03-182-265'
113.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΗΡΕΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ11-03-182-190'
114.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ25-03-182-190'
115.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ01-04-180-090'
116.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ13-04-183-090'
117.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ22-04-181-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
118.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑ.Ε.Ρ.Α. - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ01-10-161-1-
119.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑ.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ22-10-161-2-
120.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.06-11-162-1-
121.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑ.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 12-11-163-2-
122.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.19-11-162-0-
123.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑ.Ε.Ρ.Α. - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ27-11-161-114'
124.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΚΛΕΑΝΘΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.18-12-164-211'
125.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑ.Ε.Ρ.Α. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ07-01-172-166'
126.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ28-01-172-190'
127.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ08-02-170-17'
128.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ18-02-170-2-
129.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ25-02-171-11'
130.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ02-03-173-0-
131.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ11-03-171-2-
132.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ18-03-171-1-
133.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ25-03-173-290'
134.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ01-04-170-290'
135.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ08-04-173-190'
136.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ23-04-173-090'
137.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑ.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣ29-04-175-379'
138.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ03-05-174-090'
139.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 06-05-171-187'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
140.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.06-09-152-760'
141.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑ.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ12-09-152-053'
142.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑ.Ε.Ρ.Α. - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ22-09-151-067'
143.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.26-09-156-145'
144.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.10-10-152-315'
145.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑ.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ17-10-152-123'
146.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.24-10-152-290'
147.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑ.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ28-10-153-190'
148.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΚΛΕΑΝΘΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.31-10-150-290'
149.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.06-11-152-390'
150.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑ.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 15-11-155-090'
151.Κύπελλο Δωδεκανήσου ΑυγουστίνοςΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.18-11-151-490'
152.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.21-11-151-290'
153.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.05-12-152-790'
154.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑ.Ε.Ρ.Α. - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ13-12-155-090'
155.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.19-12-152-026'